Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wiesz ze nie xd
avatar
A kto tu marudzi, pytam czy jest balans
avatar
Na każdym, nie widzę problemu
avatar
I w tedy lepiej sie bedzie expic? Big Grin lub ubije lowce np? Big Grin Zobacz jaki on ma lv a jakie lv mieliscie wy, podaj mi przyklad gdzie na takim samym lv knecht ma szanse w pvp z inna profesja.
avatar
Też mam tu siedzieć i marudzic że mam smoki na 5ak że muszę mixy dawać bo atak potrzebny na moby?
avatar
Jakoś wiadro że specka obrona 1500+ defa dużo hp i nie padał
avatar
Wbij większy lvl i daj specke obrone...
avatar
Nie daje rady z czym ? I co ma? Skoro od wszystkich pada? Nie mowie o mnie
avatar
Ma wszystko co mu potrzeba, nie mój problem ze ty nie dajesz rady, ja od samego początku miałem dobrze na knechcie
avatar
Chyba nie rozumiesz o co chodzi... Tylko ze te wyzsze postacie ( lotry) ogarna lepiej moby z nawet 800 deffa niz knecht. Daj mi chociaz jeden argument ktory potwierdzi Twoja teze jaki to on dobry
avatar
To zauważ że większe lvl postaci nie siedzą na mobach z 200 obr, więc lotr robi mniej ogólnie
avatar
Szczególnie z mieczami krótkimi xd
avatar
To porownaj jakie dmg robi lowca i lotr na potwory i pvp (lotr jedynie mniejsze na potwory z duza obrona) a jakierobi knecht, porownaj ile na wyzszym lv daja skille profesjom i jak dziala zmiana sekund na ruch.A lotr na 35 spokojnie ogarnie zywioly
avatar
Lotra *
avatar
Lotrem i łowca nie biles żywiołów na 35 lvl
avatar
Porównaj że miałem eq od razu na lowce i itemy za sp i % od max lvl i inne bonusy
avatar
Czyli np na 35 lv knechtem biles zywioly? Smile To dlaczego zrobiles lotra? I porownaj sobie czas wj akim wyexpiles dana postac
avatar
Tak
avatar
Lajtowo expilo? Czyli tak samo jak inne profesje expia?
avatar
ale was ogralem na tej fladze XD