Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jest roznica bo z bliska raczej rzucasz a z daleka strzelasz
avatar
czemu łowca atakując strzałkami to jest bez zaznaczania ma znacznie słabsza siłę uderzenia?
avatar
Może coś polecieć a następny Item za miesiąc, przecież to nie ma różnicy po co od razu zmieniać
avatar
mam nadzieje ze w tym tygodniu nikomu nic nie poleci bo tak to trzeba bedzie zmienic szanse na drop Wink
avatar
wy byscie chcieli od razu 30 mln na godzine i moby na 2 strzaly z dropem co godzina Wink
avatar
Chce nadmienic ze mapy sa dostepne od 135 lvla, jakbym mialy byc dla ludzi z 160 lvlem + to by bylo wejscie od 160 + Smile to ze Ty misiek se czyscisz mape na luzie to mnie wcale nie dziwi Smile ja np mam duzy problem zeby ugrac cos na dolnej mapie a mam 153 lvl Wink
avatar
Czarna perla na sell
avatar
kupię hełm bizon :]
avatar
Sell amulet lodowej mocy, hełm zielonego elfa, pierścień sokola
avatar
Nikt nie mówił że będzie lajtowo dropić :p
avatar
dropa dodaj a nie xd
avatar
dolne ok 2m40s / górne ok 2m
avatar
Zresztą czas respa smoków jest zbliżony do uśrednionego czasu respa potworów na innych mapach
avatar
Smoki mają odpowiednio większy exp, raczej unikamy tworzenia map które są jedynym słusznym wyborem do expa Wink
avatar
Hmm zapewne będą też mapki dalej więc pewnie dlatego
avatar
Seyin, dlaczego jest taki wolny resp potworów na dolnej mapie smoków, zaledwie 21 respów na godzinę? Patrząc na inne expowiska to minimum 30 na godzinę tam powinno być.
avatar
nie wiem 60 ? Smile
avatar
Przy wrogu znalazłeś: Mikstura Szaleństwa, Eliksir Regeneracji
avatar
na jakie lvle te lodowe zjawy?Big Grin
avatar
Mapy z lodowymi zjawami zostaly dodane z mysla o graczach z malym lvlem Smile Mapy zostaly zrobione jakis czas temu i szkoda zeby byly tylko w czelusciach mojego dysku Smile