Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ahh ten lowca Smile Problem jest taki ze w pewnym etapie rozwoju ktos wpadl na pomysl stworzenia lepszego luku od refleksa ktory zaburzyl totalnie balans biorac pod uwage ze inne profy takiego bonusu nie dostaly
avatar
W tym momencie ta wartość musi wynosić 355 celności ;p
avatar
Witam Big Grin Fajnie że 3 lata minęły a Sherlock i jego kompani w koncu zrozumieli Big Grin Powodzonka chłopaki. Venzu chciałbym tylko zapytać po co Ci celnośc przy itemach dla łowcy, ktore juz na etapie na ktorym zakonczylem gre wystarczały do expienia wszedzie?
avatar
20 lv w eq tylko najlepszy łuk i zatruta strzała, 1 raz w hp 8 razy w moc 10 razy w celność, specka moc, 3 kratka zasięgu Przycelowanie celność +6% Przebicie -6% do pancerza wroga Precyzyjny strzał +45% do siły strzalu Szansa trafienia:62%,los=29 Siła ciosu (pkt):1407
avatar
nie no łowca to przesada jak narazie ;d
avatar
Czyli 1 mocy strzały to tak jak 1% do ogólnych obrażeń lub 1% do precyzyjnego strzału Smile
avatar
Z moich obliczeń co prawda nie w 100% precyzyjnych wynika, iż bronie dla łowcy mają ukryte statystyki, lub po prostu 1 lv up prezycyjnego strzału = 5 mocy strzału bynajmniej dla łuków.
avatar
craf obrony dej wiecej w pierku ;p
avatar
bo u lotra i knechta nie jest to problem obliczyc Smile
avatar
trzeba obliczyc ile daje lowcy 1 lvl w moc strzalu
avatar
Myślę że to nawet nie w statach jest problem że łowca tak wymiata a we wzorze skilli u lowcy, ma za duży współczynnik dlatego łowca tak gromi Tongue
avatar
ok Wink a nastepne itemy bede robil juz liczac lvle tak jak to robilem z itemami za sp Wink bo niestety wczesniej robilem itemy dostosowane do obecnych a nie przewidzialem ze lowca zawsze mial najwiecej stat w itemach
avatar
Myślę ze tak
avatar
jest git ?Smile
avatar
ok to finalnie Smile pierek dla lotra i knechta bedzie mial staty Sila +7, obrazenia 25, atak 30 + hp 10 obrona + 5
avatar
No właśnie sam nie wiem, z drugiej strony lotr przeciez nie bedzie smigal w krzyzowcow bo ten nie daje obrazen
avatar
ok sila 7 obrazenia zostaja takie jak sa bo sila w itemach daje lotrowi 5 obrazen a sila z lvla daje srednio 8 obrazen ( mi osobiscie 11)
avatar
czyli wyrownac go z pierkiem krzyzowcow ?
avatar
Na ataku bardziej zyska lotr, mysle ze nawet podniesienie o te 5 nie bedzie złym pomyslem
avatar
co do ataku to nie bede koksil ataku do 35 bo to juz bedzie lekka przesada Wink