hmm, odbiegajac od tych zmian.. cos z domena jest nie tak? bo kurwa czasem sie nie laduje..
dobra robota CRAFTER!!!
Ale co z KNECHTEM XD
lub ubije lowce np?
Zobacz jaki on ma lv a jakie lv mieliscie wy, podaj mi przyklad gdzie na takim samym lv knecht ma szanse w pvp z inna profesja.