Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja edycji PvP
#21
Pieknie Vego to opisales Wink Jeszcze tylko tam jak Dark wspomnial eq zamiast za sp za pkt honoru. Albo zablokowac sprzedaz i kupno sp za platyne(wtedy bedzie trzeba zdobywac w PvP), a za pkt honoru dalej bonus do sc.Jesli jeszcze zostana wprowadzone siedziby, naprawde przyjemnie by sie gralo.
Odpowiedz
#22
czyli Twoim zdaniem Crispo masz byc wierny swojej gildii nawet jesli sie rozpadnie ? Dziwne rozumowanie ale spoko ;p Wbiliem 100 owszem ale nie zrobilem tego w miesiac tylko prawie w 10 miesiecy i potrafilem tak rozplanowac dzien zeby byl w nim czas na rozrywke(exp, wyjscie na dwor, flaga) i obowiazki.
A co do nowej edycji ;p po 2 miesiacach znowu przestaniesz grac bo zrobia sie znowu jakies 2 masowki ;d Pamietaj jest takie powiedzenie "w kupie sila" xD
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#23
Jeśli będziecie trwać przy swoim i nie będzie żadnych zmian na korzyść wyrównania przepaści lv to sami udławicie się tymi swoimi lv bo nikt nie będzie grać oprócz was.

Zmiany muszą być i wy też musicie pójść na ugodę.
Odpowiedz
#24
Witam, jeżeli są ludzie co logują sie systematycznie w duela i nie chcą nowej edycji, to dla czego na siłę chcecie ich uszczęśliwić? Bo najważniejsi sa gracze którzy grają, a nie odwiedzający.
Jak komuś nie chciało się expić i obstał w tyle z lev od najlepszych, to jest tylko jego wina. Po za tym jeśli wystartuje nowa edycja, to może dojść do podobnej sytuacji, bo znowu mogą zrobić się przewagi lvl. Jeżeli chcecie znowu zaistnieć w duelu proponuje wbić 100lvl i dogonić czołowych graczy, a zabawa znowu się odrodzi

Zostaje wam tylko expić, więc lepiej bierzcie się do roboty, a nie tylko narzekacie!!

Małe pytanko do adminów.
Czy któryś z was obliczył ile expa dostawało się za łowienie mając 700pkt? Średnio 400tyś. expa na 1h. Pokażcie mi teraz miejsce w duelu gdzie można wyciągnąć tyle expa na 1h?
Cieszę się że zostało to wyłączone. Bo śmieszne było dostawać więcej expa za łowienie czy zbieranie ziółek, niż zabijanie potworów.
Proszę abyście zastanowili się dwa razy zanim coś wprowadzicie!
Odpowiedz
#25
Tak jak napisalem w 1 poscie interesowala mnie Wasza opinia. Widze, ze sporo argumentow jest przeciw, wiec nie bede Was uszczesliwial na sile Wink Zostawmy ta edycje tak jak jest, zycze Wam w takim razie szybkiego expa i owocnych dropow. Bede tu jeszcze czasem zagladal, wiec do nastepnego! Wink
Odpowiedz
#26
Są też argumenty ZA.
Pozatym powiedzmy szczerze ile osób coś napisało ?? 5 ??
każdy co napisał praktycznie ciągle gra i nie chce żeby jego konto przepadło
ale fajnie by było gdyby znowu podczas flagi było 20+ osób w grze a nie 5
Odpowiedz
#27
Moim zdanie ta edycja powinna przejsc do historii. A nowa powinna powstac tak ja Vego wspomnial bez blokady po wejsciu na mape i ikilku innych rzeczy ktore denerwuja
.Po co mi postac z setnym lvl jak nie ma kogo nia zabijac. Powinny byc wprowadzane inne rzeczy niz tylko nowe mapy, bo kiedys bylo po 3 osoby na jednej, a teraz mam dwadziescia do wyboru bo sa trzy osoby online.Usunac sp a te itemy dostawac za ptk honoru, beda siedziby i znow wroca ludzie do duela. Takie jest moje zdanieWink
Odpowiedz
#28
Dokładnie Stedor popieram xd Teraz już nie ma co grać ponieważ chujowe pomysły nieco zepsuły tą grę, ale jesteśmy bogatsi o jakieś tam doświadczenie więc można spróbować jeszcze raz, po raz czwarty i mieć nadzieję że tym razem będzie lepiej. Uważam że nie ma nic do stracenia ponieważ obecny serwer i tak "umarł"
Odpowiedz
#29
jestem za,a nawet przeciw Smile dajcie reset to się poganiamy od nowa xd
Odpowiedz
#30
Wedlug mnie powinna powstac nowa edycja w ktorej bedzie znacznie ciezej expic, powiedzmy ze od 50 lv juz by bylo o wiele ciezej w tedy zrobic juz naprawde wysoki prog aby uniknac takiej przepasci. Zmniejszyc troche staty potworow, usunac blokade po wejsciu na mape oraz aby itemy za sp byly dostepne za pkt honoru w tedy Ci gracze ktorzy nie maja dostepu do dobrej gildii z flaga mogliby to osiagnac walczac. Zmniejszyc drop takich itemow jak np pierscien iluzji, noki, lesne amulety, poniewaz dropi tego zbyt duzo, jak na ilosc graczy . Sorry za bledy, pisalem na telefonie. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości