Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja edycji PvP
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie, postaram się streścić w tym co chcę Wam przekazać. Pragnę zachęcić Was do zresetowania 3 edycji duela i rozpocząć 4 ostatnią, ale naprawdę PvP. Serwer istnieje prawie rok i przewinęło się przez niego wiele dobrych jak i złych pomysłów. Teraz jesteśmy bardziej doświadczeni, wiemy co się sprawdziło, a co nie.
Proponuję zrobić serwer na którym za mobów otrzymywało by się 20-50% aktualnego doświadczenia, loot pozostawić bez zmian. Nie było by takiej przepaści lvlowej jak teraz i można by toczyć walki na lvlach 15-40 (najlepsze czasy wg mnie jakie były, 25 osób online, nieustanne walki o spoty, nawet w nocy 20 osób online.. Na każdej mapce po 3 osoby.. to była gra.. to można nazwać edycją PvP..) A teraz? 2 osoby online za dnia, a 5 na fladze. Gdzieś popełniono błąd, dobrze wiemy, że choćby nie wiadomo ile mapek i nowych mobów wyszło te czasy na tym 3 serwie nie wrócą.. Wg mnie gdy mieliśmy te 40-50 lvle i nie dodano nam tych 10 lvli to gra dalej byłaby emocjonująca. Co do nagłego wzrostu expa od 50 lvla, był to jeden z najlepszych pomysłów jakie wprowadzono.. ale niestety po jakimś czasie został wycofany. Za zabicie bohatera, powinno zostać 100% expa, to jest edycja PvP, dużo expa powinno być dodawane za zabicie wroga. Wycofać exp za zbieractwo i zasłonę tak jak jest do tej pory. Urozmaici to rywalizację na flagach. Dodać przedziały lvl do PvP np 10lvl +-3lv, 20lvl +-4lvle.. Osoba która jest w gildii otrzyma 5% expa więcej, aby jakoś zachęcić ją do walki między gildiami. Wiem, znaczna część populacji zacznie na mnie sypać obelgami, że tyle czasu poświęciliście na grę, aby teraz zacząć wszystko od nowa. Wiele osób nie będzie potrafiła rozstać się z swoją zdobyczą. Myślę tu głównie o elitarnych, chaosach, Romku etc. Ja również sporo swego czasu poświęciłem na expienie, flagi. Ale zastanówmy się, przecież najlepsze czasy duela jakie były w tej edycji są za nami. Jestem zadowolony z tego co przeżyłem, bo była to wspaniała przygoda Wink Jeżeli zostawimy tą rozgrywkę w takim stanie, prędzej czy później upadnie, dobrze o tym wiemy. Powtarzam, gdzieś popełniliśmy błąd, ale teraz mamy większe doświadczenie co wypali, a co nie. Możecie mnie skrytykować, ale naprawdę leży mi na sercu dobro duela, jeżeli czujecie się pokrzywdzeni moja propozycją, możecie mnie zwyzywać, ale duel bez reaktywacji upadnie. Dodam również, że parę znajomych wróciłoby do gry gdyby powstał nowy, być może lepszy serwer. Proszę o refleksję i argumenty za jak i przeciw Wink Dziękuję administracji, że włożyliście tyle pracy, aby duel był dla nas jak najlepszy. Nie myślcie, że to co pisałem o błędach to przez Was, włożyliście naprawdę kawał dobrej roboty za co jeszcze raz Wam dziękuję. Życzę wszystkim miłego dnia.
Odpowiedz
#2
Jestem całkowicie przeciw..Smile
Po co w takim razie wprowadzane sa nowe mapy, potwory z którymi dadza sobie rady lvl +95..?
Reset duela w tej chwili z mniejszym expem?
Dostaniesz 20-30% expa za potwora i co? bedziesz wbijal 50lvl rok...
Znajdz mi takiego komu by sie chcialo siedziecz przy kratkach i wielkie GÓWNO z tego miec..
Chcąc osiagnąc wysoki lvl zeby móc expic na nowych mapach musialbym spędzic w grze kilka lat.. xD
Nie musze mówic ze nie jestem tym faktem zadowolony.
Aktualnie staramy sie wyexpic postacie do 50 lvl
Temat na forum: http://duelonline.pl/forum/showthread.php?tid=472
Jest to swego rodzaju mini edycja w tej edycji.
Zapraszam do uczestnictwa
Odpowiedz
#3
No Brand dzięki, że napisałeś Wink Co do potworów osłabiłoby się je o 20%(atak, obrone, hp, sile ciosu) Piszesz, że 50 lvl będziesz wbijał w rok. O to mi chodziło Wink Najlepsze PvP jest na małych lvlach. Kiedy to masz przewagę z toporem orków nad tasakiem Wink Piszesz również, że chciałbyś expić na mobkach 95+. Naprawdę grasz w duela rok tylko po, aby zabić sobie jakiegoś potworka? Będziesz expił kiedy w to grają aktualnie 3 osoby? Daje Ci to większa satysfakcję niż PvP? Nie mam do Ciebie żalu za negatywa. Rozumiem, że poświęciłeś wiele czasu na zdobycie tego wszystkiego. Ja po prostu staram się przywrócić graczy, aby wrócił ten klimat gry, większa rywalizacja. Taki mini edycja do 50 lvla nie rozwiąże sprawy Wink I tak bawią się w to tylko chaosy i elita Wink A gdy pojawi się ktoś kto z Wami będzie wygrywać wrócicie do postaci 100+ Wink No ale jak wolisz, próbowałem tylko podnieść duela, żeby nie okazało się za pół roku, że większość zapomni o grze i wtedy nawet reset nie pomoże Wink
Odpowiedz
#4
Jestem Za
Może zamast resetu po prostu nowy serwer postawić i tam się przenieść.

No ale jak już by miał być nowy serwer to trzeba by zrobić z aktualizacje itp żeby wszystko było gotowe na 100%.
Alchemie naprawić
Staty mobów zorobić od nowa skoro miało by się expić na wiekszosci mobów na 50 lv
Opisy dodać.
itp
Odpowiedz
#5
Stary.. Nam sie juz nie chce.. Smile
wlasnie dlatego wracamy do postaci 50 lvl dla PVP..Smile
Zresetujesz edycje i gwarantuje ci ze nikogo z obecnych graczy nie bedzie.
rzygać sie juz chce tym expem..!! a ty chcesz nowej edycji zeby znow od nowa expic.. Big Grin
Odpowiedz
#6
skoro rzygać ci się chce tym expem to czemu tak biadolisz o te potworki na 90 lv ?

Zresztą ja chciałem nowy serwer czyli dalej byś mógł pobijać rekordy expa swoją postacią
Odpowiedz
#7
bardziej mi chodzi o marnowanie pracy ludzi ktorzy pracuja nad rozwojem gry. caly rok wprowadzane sa nowe mapy, moby itp po to zeby zresetowac edycje z duzo mniejszym expem i po to zeby te wszystkie nowosci byly bezuzyteczne..? good idea..:p
Odpowiedz
#8
Mapy będą dalej użyteczne poprostu zrobi się zmiane statystyk potworów.

Zresztą zamiast tej "cieżkiej" pracy przy mapach wolał bym pracę przy pvp
Odpowiedz
#9
Tu nie jest dyskusja o tym co bys wolał.
Wypowiadajmy sie tylko w kontekście posta crispo.
Odpowiedz
#10
Przeczytaj jeszcze raz jego post :///

chyba że nie wiesz co oznacza słowo refleksja (oczywiście nie chodzi o łuk)

Jestem za jego pomysłem ale chyba łatwiej było by zrobić nowy serwer i jak by ktoś chciał to by tam grał a nie tak że niektórzy mają full eq i kase na SP a inni muszą od nowa wbijać te 50 lv Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości