Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja edycji PvP
#31
Jak już tak chcecie to zróbcie ten reset. Proponuje jednak wykonać kopie zapasową tej edycji tak w wypadku gdyby kolejna edycja zakonczyla sie na 30lvl..Smile
Odpowiedz
#32
System dropu powinien zostać przeorganizowany i nie zależeć tylko od szczęścia a od czasu jaki poświecasz grze.
Nie to że ktoś ma farta i zabije jednego potworka i mu wypadnie a ktoś siedzi 2tyg i nic mu nie wypada.
Odpowiedz
#33
Dobry pomysł Crispo ^^ Chętnie bym zagrał od nowa Smile
Odpowiedz
#34
Tak jak wcześniej pisałem podstawa nowej edycji to usunięcie expa za Questy. Można też wprowadzić blokady levelowe na danej mapie z mobami lecz byłoby to uciążliwe ze względu jeżeli chciałbyś kogoś ubić z wrogiej gildii miejąc od niego nawet o ten 1 lv mniej i nie mieć możliwości na wejście na daną mapę, trzeba trochę pogłówkować i coś się wymyśli Big Grin
Pain
Odpowiedz
#35
Jesli juz ma ruszyc ta nowa edycja proponuje :
*questy... dodac jakies npc ktorym trzeba cos zaniesc, od nich wziac zadanie, cos wydropic. Niech na 25 lvl bedzie dana bron ulepszona o jakas wybrana statystyke... zeby kazdy item stal sie potrzebny,
np. Uzbieraj 15 strzal(3 zatrute,5 bojowych,7 mysliwskich) i 10 beltow(6 lekkich,4 bojowe) i zanies Mistrzowi lowcow,
*pogrupowac itemy w sklepie na kilka npc w zaleznosci od profesji,
*w jagr zrobic profesjonalna Arene w ktorej odbywac sie beda eventy z biciem mobow czy trunieje pvp,
*zrobic limit strzal dla lowcy, kuznie w ktorej za platyne badz jakis krysztal(dodac do moba ktory leci w czestotliwosci raz na 200 ubitych mobow) bedziemy odnawiac bronie ktore niszcza sie podczas walki,
*Flagi o ktore walka bedzie praktycznie obowiazkowa,
*Gildie ktore beda mialy widoczne sojusze i np limity czlonkow aby zapobiegac masowkom,
*zmiana statystyk potworow na bardziej przyjazne dla malych lvli,
*dodac moba ktory respil sie bedzie na mapie gdzie wpisujac dana komende zezwalac bedziemy na ewentualne pvp, i drop bedzie z niego calkiem konkretny jednak poswiecic tam bedzie trzeba sporo czasu,
*Sety
*Statystyki broni dla zasnonowcow odpowiednio zmienic,
*Siedziby, i wszystkie nowinki ktore mialy byc wprowadzone w najblizszym czasie!
*BONUSY ZA REKLAME GRY NA ROZNYCH STRONKACH INTERNETOWYCH,
*SERVER KTORY WYTRZYMA CHOCIAZ TE 50 GRACZY ONLINE Tongue bo terazniejszy server tnie przy 30 Wink
*DUZE BONUSY NA PVP JAK I PVE Z HONORU.
*Cien ktory dzialal bedzie jak peleryna niewidka, co w miare wyrowna mega przewage lotra na cieniu nad kazda inna profesja.


Wiem ze w niektorych podpunktach zalatuje troche margonem czy innym mmorpg, jednak mysle ze to moze wlasnie przyciagnac ludzi Smile

Jesli ruszy Edycja 4 to proponuje mniej wiecej rowny rok po starcie Edycji 3 Smile Fanpage duela na fb powinien zachecac ludzi do gry.

Mam nadzieje ze chociaz 1 z tych pomyslow zostanie uzyty jak nie w nastepnej to jeszcze w tej edycji !
Zaskoczcie nas czyms co sprawi, ze wroca nam checi do gry!
________________________


Sory za bledy ale pisalem to na predkosci Big Grin
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#36
Ja bym sobie coś pograł, tylko że jak wchodzę na grę a tam są średnio 2 osoby już od jakiegoś czasu to mi się nie chce ekspić bo to po prostu jest bezsensu. W nową edycje znowu zagrałoby trochę osób więc jestem za. Ale zróbmy tak żeby te lvle się naprawdę ciężko wbijało bo najlepsze walki to wg mnie były na 20/40 lvlu.
[Obrazek: 10473133_793892093963038_6803465669045766495_n.jpg]
Odpowiedz
#37
Ten temat ucichł, więc myślę, że nie przejdzie Wink Chyba duela trzeba będzie zostawić w takim stanie jakim jest. Miał być dzień do 50lvla, ale mało jest nowych postaci, więc podejrzewam, że niestety i w ten dzień będzie chodziło po 5-6 osób. Sam bym poexpił, powalczył, ale na fladze w ciągu 2h nikogo nie było, expić nie ma po co bo 1 osoba online, więc to strata czasu. Niestety nie wróżę świetlanej przyszłości tej grze Sad
Odpowiedz
#38
Już ta edycja miała być w założeniu pvp, bo nie chcieliśmy popełnić błędów 2 edycji, których teraz widać skutki. (http://duelmmo.wordpress.com/2013/08/18/duelmmo-blog/). Pamiętam jak większość krytykowała ten maksymalny poziom, że jest dużo do lvl i chciała powrócić do normalnego expienia. Nawet były pomysł, żeby zmniejszyć staty mobów w Jagr. Niepotrzebnie wtedy stwierdziliśmy, że trzeba słuchać graczy.
Reset w środku wakacji to najgorsze co możemy zrobić. Dużo osób gdzieś wyjeżdża nie ma czasu na grę, nawet nie wchodzi na stronę duela. Nie znamy ich zdania na ten temat, a pewnie część nie chce tracić postaci. Zresztą dużo osób nie expi, bo ciągle ktoś pisze o resecie. Więc tak naprawdę trudno jest teraz stwierdzić ile osób jest skłonnych grać. Oczywiście po resecie grałoby więcej, tylko przez jak długo.
Mamy kilka pomysłów na "ruszenie" tej edycji, a reset to nie rozwiązanie, tylko raczej droga na skróty.
Odpowiedz
#39
no to najprościej, zrobić maksymalny lvl 100, zniżyć tych co mają po 100+ do równego 100 lvla i wtedy zacznie grać więcej osób Smile
Odpowiedz
#40
Bylbym za gdyby admini wprowadzili np jakiegos moba typu wampir tylko dla tych ktorzy osiagneli 100 lvl ;D
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości