Ankieta: Wprowadzić drugą flagę dla postaci 50- lvl?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
26.09%
6 26.09%
Nie
73.91%
17 73.91%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pójdźmy na ugodę (wygodę?)
#41
hmmm zastanowcie sie nad tym .... "co to jest gra" " co sie zazwyczaj robi w grze " " i do czego dazysz w grze " to co wy tu piszecie to jest smiech na sali ... flaga powinna byc tylko jedna ...

zamiast pisac calymi dniami na tym forum to w tym czasie wbilibyscie wyzsze lvl... modern co mozesz sobie odpuscic jak ty masz w chaosie gowno do gadania wiec sie nie madruj jest tylko płotka
Odpowiedz
#42
Akurat moja sytuacja zawodowa pozwala mi na to, sam jestem sobie szefem i tak sie składa że mogę robić sobie to co mi się podoba. a Tobie nic do tego.
Proponowałbym zająć się tematem waszej "rewolucji" niż życiem prywatnym mojej osoby.

Tak w ogóle mogłbyś przybliżyć dokładnie na czym miałoby to polegać?
1. Godzina flagi
2. Bonusy gildiowe
3. O co będziecie walczyc? (na wampa chyba nie pojdziecie)
4. Czy w wypadku gdy np w elita gracz "XXX" ma 45lvl, flage zdobywa np "chaos" a wieczorem normalna flage elita. Co wtedy?
Nie potrafię sobie tego wyobraźić więc jeśli możecie, zbliżcie mi temat

W moim odczuciu każda flagę do 50lvl wygra Order. wystarczy że wypuszczą "Riddle" (zasłonowiec którego nikt do 50lvl nie ma najmniejszych szans trafić)
Odpowiedz
#43
ModerWar, czyżbyś nie wiedział czego tak naprawdę chcesz?
Może w końcu zbliżysz wszystkim wszystkie aspekty tych zmian?
Odpowiedz
#44
Posty Elity wyglądają tak , jakby siedzili na tsie i każde zdanie , które na tsie brzmi "mądrze" przenoszą na forum Smile

Co do samego pomysłu to nie wiem po co tyle dyskutować - nie przejdzie Smile
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#45
Nopyk, 100% nie przejdzie, lecz miło patrzyć jak się produkują.
Najlepsze jest to, że nawet nie wiedzą czego tak naprawdę chcą.
Odpowiedz
#46
Jestem za wprowadzeniem drugiej flagi dla 50lvl, ale zgodnie z przytoczonym pomysłem Asav'a.
Niestety nie mam na tyle czasu na grę aby sprostać graczom, którzy mają ten czas. Gra to ma być zabawa a nie doskonalenie umiejętności i postaci (tj. osoby swojej w życiu rzeczywistym) aż do upadku gry.
Myślę, że więcej osób się pojawi na takiej fladze niż na tej obecnej. Są ludzie (w większości), którzy nawet nie zaglądają na forum tylko chcą sobie po prostu pograć. I liczba ich będzie wzrastać, jeżeli będą do tego odpowiednie warunki (chodzi o osoby pracujące, mężów i żony itp.).

Pozdrawiam,
Korona
Odpowiedz
#47
Jeśli was satysfakcjonuje flaga która ma polegać na biciu bezbronnych graczy to spoko ....

Pytam się gdzie jest ta wasza dorosłość skoro tak bardzo chcecie górować nad nami ???
Myślełem że z wiekiem człowiek staje się mądrzejszy bardziej mu zależy na fajnej grze a nie na tym żeby wkurzać graczy że jest niedoruszenia.
Odpowiedz
#48
Modern dobra to teraz cofnijcie nam lvle zeby wieki pan i wladca z 2 edycji ModernWar mogl sie z nami rownac ... Musisz sie pogodzic z tym jesli nie wbijesz wyzszego lvla, nie dasz rady nas zabic i taka jest zasada.

My- mamy wiecej czasu, expimy, sa efekty.
Ty- nie grales conajmniej 4 miesiace, wchodzisz do gildii na 67 i oczekujesz cudow -.-.

Ty chyba nie myslales ze wbijesz marny 67 lvl i bedziesz wielkim kosiorem na fladze Smile Wez sie za expa zamiast skrobac durne tematy na forum...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#49
(03-21-2014, 12:22)crafter napisał(a): Modern dobra to teraz cofnijcie nam lvle zeby wieki pan i wladca z 2 edycji ModernWar mogl sie z nami rownac ... Musisz sie pogodzic z tym jesli nie wbijesz wyzszego lvla, nie dasz rady nas zabic i taka jest zasada.

My- mamy wiecej czasu, expimy, sa efekty.
Ty- nie grales conajmniej 4 miesiace, wchodzisz do gildii na 67 i oczekujesz cudow -.-.

Ty chyba nie myslales ze wbijesz marny 67 lvl i bedziesz wielkim kosiorem na fladze Smile Wez sie za expa zamiast skrobac durne tematy na forum...

jak to było w gimbazie ŻAL.PL
MI FLAGA ODPOWIADA NA TYM LV CO MAM.
chodzi o to że są gracze co lubią flagi i nie będą expić żeby was gonić a chcą mieć satysfakcje z flagi ale jak was nie mogą pokonać to nie będą grać
Odpowiedz
#50
Stary ja 30 grudnia zacząłem grać. 1lv... DAŁO sie? dało. więc po sobie wiem ze jeśli ktoś chce to potrafi osiągnąć cel.

Zauważ ze ta edycja trwa od sierpnia ubiegłego roku. Ja od grudnia doszedłem do TOP 10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości