Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Nie doceniana profesja.
#1
Witam, chciałem przedstawić problem zasłonowca a zarazem propozycje do rozwiązania tej kwestii. Każdy kto kiedykolwiek grał,(próbował grać) zasłonowcem, wie jak ciężkie ma on życie - kiedyś tylko podczas expienia, teraz nawet podczas PvP. Chyba każdy kto grał zaslonowcem przyzna mi racje, iż wyexpic zaslonowca i walczyc nim w erze czarnych krwii i ' zaslona vs zaslona ' to ciężki kawałek chleba. Obecnie w grze jest jeden aktywnie grający zaslonowiec, kilka osób próbowało zrobić zasłonę ale szybko się poddali ! Jest wiele itemow dla zaslonowca, tarcze które nie są uzywane bo nie ma ich kto uzywac. Gra się rozwija powoli bo powoli ale idzie do przodu, w planach jest wiele nowych itemów dla tej "zapomnianej" profesji. Postać zaslonowca to urozmaicenie dla gry ponieważ trzeba ' nakombinowac ' i użyć wspolnych sil zeby go zabic. Mozna byloby zrobic cos w strone zaslony by zachecic ludzi do robienia tego typu postaci.. Moja propozycja to dodane zaslonowcowi bonusu w postaci +1ataku przy levelu danym w parowanie. Bonus moglby dzialac tylko przy expie, nie w PvP (nie chce ulepszać zaslonowca w PvP tylko w PvE!) Zachęćmy ludzi do grania zaslonowcem !
Słucham waszych opinii na ten temat.
Odpowiedz
#2
50lvl w parowanie daje bonus 50 ataku ktory jest równy 10lvl w gratisie.. Więc moim zdaniem to za duzo. Ja też potrzebuje ataku, może dorzucicie mi do awansu w hp tak samo? będzie rownie ciężko mnie zabić gdy bede mial ze 100 HP ..

Edit. Kompletnie nieprzemyślana propozycja. Trzeba kombinować tak aby inni nie byli poszkodowani ..
Odpowiedz
#3
no, tak wlasnie, immortal dobrze gada
Odpowiedz
#4
Moim skromnym zdaniem, dobrze wyexpiony zasłonowiec to potęga na fladze, z tego co pamiętam to Torus był Zasłonowcem i Karjonos musiał dać do 280 ataku bazowego żeby go wogóle trafić (również były czarne krwi), nie widzę potrzeby ulepszania Zasłonowca, ale to tylko moje zdanie.
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#5
A ja znowuż mam propozycje, aby zwiększyć o 1 ilość parowania przy każdym lv. Nie pamiętam już dokładnie czy teraz jest 2 czy 3 parowania za lv. Smile
Pain
Odpowiedz
#6
Idiotyczny pomysł , więcej wykrzykników.
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#7
Jak kto woli ale według tego pomysłu powinna postać czwarta profesja Smile
Pain
Odpowiedz
#8
Zasłonowiec to profesja, którą rozwijać opłacało się jedynie w poprzednich edycjach. Dlaczego? Ano dlatego, że wtedy wbiliśmy 70 lvl, gdy teraz wbijemy 50. 20 lvli w parowanie to bardzo dużo, żeby teraz zrobić dobrego zasłonowca to musimy poświęcić dużo (za dużo) czasu.
Odpowiedz
#9
Proponuję usunąć możliwość rozdawania statystyk w parowanie, usunąć wszystkie przedmioty (zmienić je), które dają bonusy do uniku, parowania. Nie widzę sensu, dalej inwestować w przedmioty dla zasłonowców, bo takich niestety nie ma - no dobra jest jeden aktywny i paru co dało sobie spokój zaraz na początku grania zasłoną, bo nie mieli tyle cierpliwości co ja by się męczyć.
Prawda Big Money, że kiedyś Torus był super w PvP, ale miał 120lv i itemy za SP dawały lepsze korzyści niż teraz. Prawda, że zasłonowiec jest dobry i trudny do zabicia, ale trzeba go wyexpić tylko problem w tym, że nie ma gdzie. I zawsze będą łowcy, którzy będą mieć 100% na nawet najlepszego zasłonowca, a w walkach na fladze, gdzie się współpracuje z gildią to bardzo dużo.
Łowca i zasłonowiec uważam, że to pod pewnym względem podobne postacie. Zasłonowca przed łowcą muszą chronić koledzy z gildii, podobnie jak łowce przed innymi. Różnica jest jedna, łowca daje tylko w celność i ma za to atak, siłę ciosu - czasem da w hp, do tego dostaje bonus do obrony i +2hp przy rozwijaniu wytrzymałości na poziom. Zadaje ogromne obrażenia z połowy mapy, wszystko i wszystkich zawsze trafi. Natomiast zasłonowcem trzeba rozwijać zasłonę, atak, bf i hp, więc proszę by osoby które nigdy w życiu nie grały zasłonowcem, niech się lepiej nie wypowiadają, bo nawet nie mają pojęcia ile trzeba włożyć pracy w wyexpienie takiej zasłony, jak myślicie że jest inaczej pogadajcie z Edrillem (Happy), lub Torusem Smile
Odpowiedz
#10
Ja się zgadzam w tym temacie zasłona jest już wymarłą profesją nie powstają nawet za bardzo nowe przedmioty a przydał by się np jakiś pierek co daje 15 ataku i np 2 parowania obecnie jest coraz więcej eq czy to na łowce czy tam na co a dla zasłonowca raz na jakiś czas wejdzie jeden przedmiot i tyle. Popatrzeć też trzeba z tej strony że zasłona expi na jednej mapie i tych map też jest nie wiele bo obecnie potworki maja dużo ataku.... a zanim włączysz zasłonkę która też jest krótka ... zanim zranisz potwora tymi mizernymi obrażeniami i zanim trafisz jest tragedia .... Moim zdaniem w tej profesji powinny nastąpić zzmiany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości