Duel Online - Forum

Pełna wersja: [propozycja] Nie doceniana profesja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, chciałem przedstawić problem zasłonowca a zarazem propozycje do rozwiązania tej kwestii. Każdy kto kiedykolwiek grał,(próbował grać) zasłonowcem, wie jak ciężkie ma on życie - kiedyś tylko podczas expienia, teraz nawet podczas PvP. Chyba każdy kto grał zaslonowcem przyzna mi racje, iż wyexpic zaslonowca i walczyc nim w erze czarnych krwii i ' zaslona vs zaslona ' to ciężki kawałek chleba. Obecnie w grze jest jeden aktywnie grający zaslonowiec, kilka osób próbowało zrobić zasłonę ale szybko się poddali ! Jest wiele itemow dla zaslonowca, tarcze które nie są uzywane bo nie ma ich kto uzywac. Gra się rozwija powoli bo powoli ale idzie do przodu, w planach jest wiele nowych itemów dla tej "zapomnianej" profesji. Postać zaslonowca to urozmaicenie dla gry ponieważ trzeba ' nakombinowac ' i użyć wspolnych sil zeby go zabic. Mozna byloby zrobic cos w strone zaslony by zachecic ludzi do robienia tego typu postaci.. Moja propozycja to dodane zaslonowcowi bonusu w postaci +1ataku przy levelu danym w parowanie. Bonus moglby dzialac tylko przy expie, nie w PvP (nie chce ulepszać zaslonowca w PvP tylko w PvE!) Zachęćmy ludzi do grania zaslonowcem !
Słucham waszych opinii na ten temat.
50lvl w parowanie daje bonus 50 ataku ktory jest równy 10lvl w gratisie.. Więc moim zdaniem to za duzo. Ja też potrzebuje ataku, może dorzucicie mi do awansu w hp tak samo? będzie rownie ciężko mnie zabić gdy bede mial ze 100 HP ..

Edit. Kompletnie nieprzemyślana propozycja. Trzeba kombinować tak aby inni nie byli poszkodowani ..
no, tak wlasnie, immortal dobrze gada
Moim skromnym zdaniem, dobrze wyexpiony zasłonowiec to potęga na fladze, z tego co pamiętam to Torus był Zasłonowcem i Karjonos musiał dać do 280 ataku bazowego żeby go wogóle trafić (również były czarne krwi), nie widzę potrzeby ulepszania Zasłonowca, ale to tylko moje zdanie.
A ja znowuż mam propozycje, aby zwiększyć o 1 ilość parowania przy każdym lv. Nie pamiętam już dokładnie czy teraz jest 2 czy 3 parowania za lv. Smile
Idiotyczny pomysł , więcej wykrzykników.
Jak kto woli ale według tego pomysłu powinna postać czwarta profesja Smile
Zasłonowiec to profesja, którą rozwijać opłacało się jedynie w poprzednich edycjach. Dlaczego? Ano dlatego, że wtedy wbiliśmy 70 lvl, gdy teraz wbijemy 50. 20 lvli w parowanie to bardzo dużo, żeby teraz zrobić dobrego zasłonowca to musimy poświęcić dużo (za dużo) czasu.
Proponuję usunąć możliwość rozdawania statystyk w parowanie, usunąć wszystkie przedmioty (zmienić je), które dają bonusy do uniku, parowania. Nie widzę sensu, dalej inwestować w przedmioty dla zasłonowców, bo takich niestety nie ma - no dobra jest jeden aktywny i paru co dało sobie spokój zaraz na początku grania zasłoną, bo nie mieli tyle cierpliwości co ja by się męczyć.
Prawda Big Money, że kiedyś Torus był super w PvP, ale miał 120lv i itemy za SP dawały lepsze korzyści niż teraz. Prawda, że zasłonowiec jest dobry i trudny do zabicia, ale trzeba go wyexpić tylko problem w tym, że nie ma gdzie. I zawsze będą łowcy, którzy będą mieć 100% na nawet najlepszego zasłonowca, a w walkach na fladze, gdzie się współpracuje z gildią to bardzo dużo.
Łowca i zasłonowiec uważam, że to pod pewnym względem podobne postacie. Zasłonowca przed łowcą muszą chronić koledzy z gildii, podobnie jak łowce przed innymi. Różnica jest jedna, łowca daje tylko w celność i ma za to atak, siłę ciosu - czasem da w hp, do tego dostaje bonus do obrony i +2hp przy rozwijaniu wytrzymałości na poziom. Zadaje ogromne obrażenia z połowy mapy, wszystko i wszystkich zawsze trafi. Natomiast zasłonowcem trzeba rozwijać zasłonę, atak, bf i hp, więc proszę by osoby które nigdy w życiu nie grały zasłonowcem, niech się lepiej nie wypowiadają, bo nawet nie mają pojęcia ile trzeba włożyć pracy w wyexpienie takiej zasłony, jak myślicie że jest inaczej pogadajcie z Edrillem (Happy), lub Torusem Smile
Ja się zgadzam w tym temacie zasłona jest już wymarłą profesją nie powstają nawet za bardzo nowe przedmioty a przydał by się np jakiś pierek co daje 15 ataku i np 2 parowania obecnie jest coraz więcej eq czy to na łowce czy tam na co a dla zasłonowca raz na jakiś czas wejdzie jeden przedmiot i tyle. Popatrzeć też trzeba z tej strony że zasłona expi na jednej mapie i tych map też jest nie wiele bo obecnie potworki maja dużo ataku.... a zanim włączysz zasłonkę która też jest krótka ... zanim zranisz potwora tymi mizernymi obrażeniami i zanim trafisz jest tragedia .... Moim zdaniem w tej profesji powinny nastąpić zzmiany
Stron: 1 2