Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Zmiana godziny flagi
#1
Temat mocno kontrowersyjny, bo wiadomo "tradycja rzecz święta" i część osób będzie pewnie na nie, ale spróbować warto.

Krótko i na temat - obecna godzina flagi jest bardzo niewygodna, większość osób które pracują/studiują zwyczajnie nie są w stanie się wyrobić na tę 18:00. Też nie sądzę, żeby ktoś kto ma plany wieczorne na jakiś wypad z domu, siedział do co najmniej 18:30 na duelu.

Proponuję więc przeniesienie flagi na godzinę 20:00 (bronienie do 22:00), czyli godzinę, na którą niemal każdy jest po pracy/zajęciach. Jestem pewien, że znacząco wpłynie to na frekwencję, a co za tym idzie, flagi staną się ciekawsze.

Ankiety nie zakładam, liczę na wypowiedzi osób, które faktycznie na tych flagach się pojawiają.
Odpowiedz
#2
Ja się wypowiem, choć na flagach jestem rzadko właśnie z powodu ich godziny. Przeniesie flagi na godz. 20 to przynajmniej dla mnie szansa by na tych flagach się pojawiać. Godzina 18 to pora o której dużo osób pracujących lub uczących się kończy zajęcia na uczelni lub wraca do domu z pracy.
Ja jestem za !
Odpowiedz
#3
Vego, a jak chcesz pogodzić przeniesienie flagi z nadchodzącymi nowościami? Jeżeli flaga skończy się o 22, to niczym nie zatrzymasz tylu ludzi do północy; )
Odpowiedz
#4
Można skrócić obronę flagi do godziny. Flaga może wydać się zbyt krótka, ale może właśnie te nadchodzące nowości zrekompensują połowę krótszą flagę.
W tej chwili jeśli o 19:46 flaga zostanie odbita to gildia broniąca utrzymuje władze nad zamkiem, w przypadku godzinnej flagi przykładowo trwającej od 20 do 21, jak ktoś o 20:59 stanie na fladze to wojna skończy się o 21:14 lub wcześniej jeżeli gildia broniąca odbije flagę Wink
Odpowiedz
#5
Ja jestem jak najbardziej za. Godzina 20 byłaby dużo lepsza
Odpowiedz
#6
bardzo dobry pomysl, polecam Adam Małysz
Odpowiedz
#7
Ja również jestem za!
Odpowiedz
#8
Choć na flagach nie bywam, to pomysł popieram Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#9
Jestem ZA !! :]
Odpowiedz
#10
Również popieram wlasnie ze względu na prace Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości