Duel Online - Forum

Pełna wersja: [propozycja] Zmiana godziny flagi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat mocno kontrowersyjny, bo wiadomo "tradycja rzecz święta" i część osób będzie pewnie na nie, ale spróbować warto.

Krótko i na temat - obecna godzina flagi jest bardzo niewygodna, większość osób które pracują/studiują zwyczajnie nie są w stanie się wyrobić na tę 18:00. Też nie sądzę, żeby ktoś kto ma plany wieczorne na jakiś wypad z domu, siedział do co najmniej 18:30 na duelu.

Proponuję więc przeniesienie flagi na godzinę 20:00 (bronienie do 22:00), czyli godzinę, na którą niemal każdy jest po pracy/zajęciach. Jestem pewien, że znacząco wpłynie to na frekwencję, a co za tym idzie, flagi staną się ciekawsze.

Ankiety nie zakładam, liczę na wypowiedzi osób, które faktycznie na tych flagach się pojawiają.
Ja się wypowiem, choć na flagach jestem rzadko właśnie z powodu ich godziny. Przeniesie flagi na godz. 20 to przynajmniej dla mnie szansa by na tych flagach się pojawiać. Godzina 18 to pora o której dużo osób pracujących lub uczących się kończy zajęcia na uczelni lub wraca do domu z pracy.
Ja jestem za !
Vego, a jak chcesz pogodzić przeniesienie flagi z nadchodzącymi nowościami? Jeżeli flaga skończy się o 22, to niczym nie zatrzymasz tylu ludzi do północy; )
Można skrócić obronę flagi do godziny. Flaga może wydać się zbyt krótka, ale może właśnie te nadchodzące nowości zrekompensują połowę krótszą flagę.
W tej chwili jeśli o 19:46 flaga zostanie odbita to gildia broniąca utrzymuje władze nad zamkiem, w przypadku godzinnej flagi przykładowo trwającej od 20 do 21, jak ktoś o 20:59 stanie na fladze to wojna skończy się o 21:14 lub wcześniej jeżeli gildia broniąca odbije flagę Wink
Ja jestem jak najbardziej za. Godzina 20 byłaby dużo lepsza
bardzo dobry pomysl, polecam Adam Małysz
Ja również jestem za!
Choć na flagach nie bywam, to pomysł popieram Big Grin
Jestem ZA !! :]
Również popieram wlasnie ze względu na prace Smile
Stron: 1 2