Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mapa bez użytku
#1
Witam. Nie wiem czy było już o tym mówione, czy nie, ale mam taką propozycję, aby tą mapę , która jest koło wioski jagr wreszcie użyć, a dokładnie to tą strzałkę, pomysł z mojej strony , że koło miejsca respu ducha jest strzałka i tam można dodać mapę w której będzie jakiś potwór, w tym przypadku można użyć klucza paryskiego, zmniejszyć jego drop , aby do tej mapy był mały dostęp. pozdrawiam.

Niżej zamieszczam link do mapki.

http://duelmmo.pl/graf/plansze/test/wzgorza_1_2.jpg
Odpowiedz
#2
Jest też podobna mapka pod złotymi górami jak są ogry i tygrysy to w prawo. Tam są takie wielkie drzwi. Chyba tam miał mieć zastosowanie ten klucz paryski ale nie jestem pewien.
Odpowiedz
#3
No to dlaczego nikt się tym nie zajmie, dlaczego nie ma takiego kogoś, kto ma czas się tym zająć ?
Odpowiedz
#4
Wszystko w swoim czasie, mapki to nie wszystko
Odpowiedz
#5
a co prócz tego się liczy ? Jesteś moderatorem to wypowiedz się trochę w większym zakresie.
Odpowiedz
#6
Dokładnie tak jak pisze Crazy, wszystko w swoim czasie. Takie miejsca można wykorzystać na jakiś ciekawy budynek, który będzie użyty do czegoś konkretnego. Mapek z potworami jest już dużo.
Odpowiedz
#7
Ktoś musi mapkę stworzyć a tego się chyba tak łatwo nie robi.
Odpowiedz
#8
Mnie się wydaje, że ten budynek można wykorzystać do sklepu za pkt honoru Smile
Odpowiedz
#9
Bardzo dobrze by bylo wprowadzajac sklep z broniami do nabycia za punkty honoru. W koncu to jest edycja pvp a nie pve zeby siedziec i dropic 3 miesiace np vikinga. Ktos jest dobry na pvp wiec zdobywa punkty honoru. Po to byl wprowadzany nowy przelicznik zeby zdobywanie honoru nie bylo tak proste i nie honorowe (nabijanie) jak kiedys... Mysle ze kilka prostych pomyslow zwiazanymi z pvp/honorem byloby duzym powodzeniem i zaspokojeniem potrzeb tych, ktorzy uwielbiaja PvP.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#10
Więc nie stoi nic na przeszkodzie jak wprowadzić takowy sklepik Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości