Duel Online - Forum

Pełna wersja: mapa bez użytku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Nie wiem czy było już o tym mówione, czy nie, ale mam taką propozycję, aby tą mapę , która jest koło wioski jagr wreszcie użyć, a dokładnie to tą strzałkę, pomysł z mojej strony , że koło miejsca respu ducha jest strzałka i tam można dodać mapę w której będzie jakiś potwór, w tym przypadku można użyć klucza paryskiego, zmniejszyć jego drop , aby do tej mapy był mały dostęp. pozdrawiam.

Niżej zamieszczam link do mapki.

http://duelmmo.pl/graf/plansze/test/wzgorza_1_2.jpg
Jest też podobna mapka pod złotymi górami jak są ogry i tygrysy to w prawo. Tam są takie wielkie drzwi. Chyba tam miał mieć zastosowanie ten klucz paryski ale nie jestem pewien.
No to dlaczego nikt się tym nie zajmie, dlaczego nie ma takiego kogoś, kto ma czas się tym zająć ?
Wszystko w swoim czasie, mapki to nie wszystko
a co prócz tego się liczy ? Jesteś moderatorem to wypowiedz się trochę w większym zakresie.
Dokładnie tak jak pisze Crazy, wszystko w swoim czasie. Takie miejsca można wykorzystać na jakiś ciekawy budynek, który będzie użyty do czegoś konkretnego. Mapek z potworami jest już dużo.
Ktoś musi mapkę stworzyć a tego się chyba tak łatwo nie robi.
Mnie się wydaje, że ten budynek można wykorzystać do sklepu za pkt honoru Smile
Bardzo dobrze by bylo wprowadzajac sklep z broniami do nabycia za punkty honoru. W koncu to jest edycja pvp a nie pve zeby siedziec i dropic 3 miesiace np vikinga. Ktos jest dobry na pvp wiec zdobywa punkty honoru. Po to byl wprowadzany nowy przelicznik zeby zdobywanie honoru nie bylo tak proste i nie honorowe (nabijanie) jak kiedys... Mysle ze kilka prostych pomyslow zwiazanymi z pvp/honorem byloby duzym powodzeniem i zaspokojeniem potrzeb tych, ktorzy uwielbiaja PvP.
Więc nie stoi nic na przeszkodzie jak wprowadzić takowy sklepik Smile
Stron: 1 2 3