Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#41
no wlasnie haha Big Grin a ludzie od nas na yeti przesiedzieli kupe czasu i na zjawach/niedzwiedziach tez. Na waszym miejscu zrobilbym cos a nie dalej drazyl ten temat...
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#42
Zlitujcie sie DESTINY. Wy tak na serio? Matko Boska!
#43
Seyin myśli że już udowodnij, aaa pokaż mi to gdzieś w logach Wink Mam chyba prawo żebyś mi to udowodnił Wink
#44
PIERSCIEN ILUZJI Z AIRA, cos jeszcze Seyin?
#45
seyin nie wierze Ci teraz tak samo jak w to, ze pisales na Reneashu ze nie jestes administratorem Big Grin :*
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#46
(09-14-2013, 21:47)Seyin napisał(a): Miecz z Yeti, oko z garga, kiel z bandyty, to chciałeś wiedzieć? :-)

proste, i wypadlo po 10 minutach siedzenia?
dziwne ze zabilem X krasnoludow, X skorpionow i X yeti i nawet nie spadly mi takie smieci jak lodowa tarcza nie mowiac dopiero o zbroi/mlocie krasia.
[Obrazek: ta4.png]
#47
(09-14-2013, 21:48)benderr napisał(a): seyin nie wierze Ci teraz tak samo jak w to, ze pisales na Reneashu ze nie jestes administratorem Big Grin :*

Bo Reneash nie jest administratorem tylko eee ZEPSUTY BLENDERZE Z PRZEPALONĄ ELEKTRYKĄ!!!!!!
#48
BAAAADE, dużo ci na godzinke płaca platynki za to słodzenie ?

A ja jestem Franco a nie Edrill i co z tym związanego ?
#49
bade to lizodup adminow Big Grin mysli ze cos za to dostane HAHA
[Obrazek: ta4.png]
#50
(09-14-2013, 21:49)Edrill napisał(a): BAAAADE, dużo ci na godzinke płaca platynki za to słodzenie ?

A ja jestem Franco a nie Edrill i co z tym związanego ?

To że Reneash to prywatna postać, eee należał do gildii "Game Masters" a co za tym idzie administratorów Smile i ZAPEWNIAM że Reneash grał w pełni legalnie tak jak wszyscy inni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości