Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#1
ďťżPrzepraszam ale musisz odczekac 29 dni, 23 godzin, 49 minut i 26 sekund
Zostales zbanowany. Powod: Kradzie? (30d)
.:|powrot|:.


Nie rozumiem o jakiej kradzieży tutaj chodzi, widać jak 2 graczy w banku przekłada ekwipunek i tak jak ostatnio nas pouczali " Od takich rzeczy jest handel ". To że byłem pierwszy to tylko i ich głupota że dali mi to zrobić. Prosze o odbanowanie postaci o nicku Franco. Pozdrawiam

Oto screen.

http://postimg.org/image/jm2uvdapt/
#2
Mam id przedmiotów a dostałeś ostrzeżenie ;-)
#3
ID przedmiotu miałeś także z iluzja, więc co Ty tutaj pieprzysz? Weź sie oszacuj. Od tego jest handel a nie przekladanie przez ziemie, tyle na temat. Odbanujcie Franco, dziekuje.
#4
Hmmm z tego co wiem z Pierscieniem Iluzji Stedora byla taka sama sytuacja, tez zostal wyrzucony na ziemie i ktos podlecial i go wzial, w grze jest opcja handlu z inna postacia, tak jak to napisal Kevin w swoim poradniku " bezpieczny handel ". Ludzie od tego jest opcja handlu zeby przez niego przekladac ekwipunek a nie wyrzucac go na ziemie !
#5
Mało mnie obchodziło to co tam pisali bo stanąłem na tym pierwszy i napewno ten "avatar strażnika" miał czas aby wejść na przedmioty. Nawet jeśli to ostatnio mielismy taką samą sytuacje i nikt nie został ukarany więc nie rozumiem was teraz.
#6
A Seyin jaki cwany bo to jego kolega to odrazu pomaga, jak my prosiliśmy o pomoc żeby odzyskać iluzje to gówno otrzymaliśmy od niego a nie pomoc.
#7
Podałeś złe id iluzji, poza tym kultury trochę
#8
hahahaha Big Grin a jak chodzilo o nasz pierscien iluzji byl ban na 3 dni tylko i pierscien nagle nie odnaleziony Smile tak to jest jak sie gra z adminami :> wspomne pewne slowa, po co bylo wyrzucac itemy na ziemie ? istnieje komenda "handluj z" ! Najgorsza edycja na ktorej gralem... zero sprawiedliwosci dla graczy, jak tak dalej pojdzie na tej edycji bedzie gralo 10 osob w tym straznicy i administratorzy. Oby tak dalej panowie !
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#9
Weź prosze Cie nie da się rozmawiając z toba zachować kulture. Poprostu jesteś nieudacznikiem, tym bardziej, że masz od tego logi zeby sprawdzic kiedy dany przedmiot zostal wyrzucony i przez kogo i przez kogo zostal on podniesiony, a sprawdze kradziezy Stedora iluzji podalismy Ci. I danny pierscien jest dalej na postaci ActiveR.
#10
(09-14-2013, 21:24)InsomaniaC napisał(a): A Seyin jaki cwany bo to jego kolega to odrazu pomaga, jak my prosiliśmy o pomoc żeby odzyskać iluzje to gówno otrzymaliśmy od niego a nie pomoc.

Gównem jesteś Ty i całe Twoje destiny.

BANUJCIE MNIE, MAM TO GDZIEŚ> POWIEDZIAŁEM PRAWDĘ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości