Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LISTA SZLACHETNYCH RYCERZY
#21
To zawsze jest ciekawy temat.
Moja lista:
1.Nicram- świetny gracz, podobny do mojego profilu jeśli chodzi o postać/osobowość w grze Smile
2.Cabraxis- po prostu szacunek.
3.Crafter- wojownik, najbardziej kojarzy mi się jako postać walcząca, jedna z lepszych w grze, jeśli chodzi o ten aspekt.

Mógłbym wymienić na pewno jeszcze przynajmniej kilka osób ale te 3 przede wszystkim Smile
Odpowiedz
#22
Romek Dzieki wielkie Smile Chociaz pewnie wielu osobom ta opinia wywolala raka mozgu Big Grin Twoj nick w mojej liscie na pewno sie znajdzie, a dlug wdziecznosci bedzie sie ciagnal za mna prawdopodobnie do konca tej sentymentalnej gierki Smile Jesli oczywiscie taka zrobie Big Grin
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#23
Dzięki za wspomnienie Romek Smile bardzo mi miło.
Wielka szkoda dla duela, odchodzi największy EXPownik w grze, bardzo pomocna i miła osoba, stworzyłeś legendę, gratuluję Smile
Powodzenia w realu przyjacielu.
Odpowiedz
#24
Dzięki Romek za pomoc na początku i te "pożyczki" platyny Tongue Trzymaj się i powodzonka! Smile
Odpowiedz
#25
Trzymaj sie Romek, powodzenia w zyciu prywatnym. Wpadnij czasem pogadac Wink
Odpowiedz
#26
Dzieki Romek za miłe słowa! Smile Naprawdę trudno mi uwierzyć, że ta historia już się kończy.. Wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, mam nadzieję, że będziesz tutaj zaglądał Wink!
Odpowiedz
#27
Romus kończy grę, bo okres nietykalnosci się skończył? Ojejejej
Odpowiedz
#28
(01-25-2018, 15:34)Crusader napisał(a): Romus kończy grę, bo okres nietykalnosci się skończył? Ojejejej

Ty chyba jesteś ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat śmieciu. Przerzucie jebany Smile
Odpowiedz
#29
Lepiej lizać dupsko jak Ty Smile dwulicowosc to twoja najmocniejsza cecha Smile z tego co pamiętam od "przerzutow" to Ty byłeś hah
Odpowiedz
#30
(01-25-2018, 18:45)Crusader napisał(a): Lepiej lizać dupsko jak Ty Smile dwulicowosc to twoja najmocniejsza cecha Smile z tego co pamiętam od "przerzutow" to Ty byłeś hah
Co kurwa? Wypiąłeś pizde na kolegów z podwórka i poszedłeś jak cwel za ludźmi z gry, bo co? bo dali ci itemy? Weź pierdolnij się w ten przećpany łeb i weź się za życie, bo skończysz przed monitorem jak twoi sponsorzy całe życie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości