Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga do administratorow
#1
Witam.
Zostales zbanowany. Powod: [20:53:40] Bender: ja pierdole to cie tam zaprowadze haha //(Seyin) (15m)

Niestety doszedlem do wniosku ze wiekszosc frendzli ma wsrod znajomych administratorow Smile Bade wbil mi sie na expa i pokierowalem go na inna mape grzecznie i kulturalnie wytlumaczajac mu gdzie ona jest i jakie potwory moze tam bic. Niestety, Bade byl tak uparty ze wmawial mi ze prowadze go do earth elemow a mowilem o pajakach i erringach i napisalem tak gdyz moja cierpliwosc dobiegla konca. Koniec koncow nie urazilem go tym co napisalem, chcialem go zaprowadzic i udowodnic ze tam nie ma earth elemow haha Big Grin a tu dostaje bana w tej samej sekundzie kiedy napisal ze dostaje baaana Smile
Poprostu to jest zenujace co sie tutaj dzieje Smile konfitury w duelu zawsze byly i tego sie nie zmieni ale ten ban troszeczke przekroczyl ludzka granice Big Grin Poczekam az sie skonczy, oby wbil 23 to go ubije lehehe Big Grin
Pozdrawiam haha
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#2
brak slow, lepiej bylo jak niginao naskarzyl adminom o tym ze jade po nim we wsi (za co dostalem bana) samemu 2 czy 3 dni wczesniej rzucajac na mnie miesem na lesnych, sprawiedliwosc Smile
[Obrazek: ta4.png]
#3
Witam.
Dbamy o język graczy i klimat w grze, stąd chwilowa blokada konta.
Btw. logując się akceptujesz regulamin więc może na niego się powołam:
Cytat:§2.2 Przeklinanie

Przeklinanie jest karalne, grozi za nie surowa kara z usunięciem postaci włącznie. Przekleństwa gwiazdkowane (*****) są dozwolone.

@DUBPLATE
(09-04-2013, 21:12)DUBPLATE napisał(a): brak slow, lepiej bylo jak niginao naskarzyl adminom o tym ze jade po nim we wsi (za co dostalem bana) sam 2 czy 3 dni wczesniej rzucajac na mnie miesem na lesnych, sprawiedliwosc Smile

Z każdego nadużycia słownego potwierdzonego zrzutem ekranu i przesłanego do administracji zostaną wyciągnięte konsekwencje.
#4
dobra... ale bez przesady Smile wyslal ci cala rozmowe ? zrozumialbys dlaczego tak napisalem. Chlopie, w kazdej grze ludzie przeklinaja... a tutaj robicie klimat taki jak na komedzie, zeby wspolpracowac z policja hahaha Big Grin ktos zlamal prawo i donosi, rusz glowa bo naprawde komiczne Big Grin pozatym co to za przeklenstwo... rozumiem jakbym mu ublizyl... ale w tym co napisalem moglbys sie powstrzymac i dac spokoj Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#5
(09-04-2013, 21:19)benderr napisał(a): dobra... ale bez przesady Smile wyslal ci cala rozmowe ? zrozumialbys dlaczego tak napisalem. Chlopie, w kazdej grze ludzie przeklinaja... a tutaj robicie klimat taki jak na komedzie, zeby wspolpracowac z policja hahaha Big Grin ktos zlamal prawo i donosi, rusz glowa bo naprawde komiczne Big Grin pozatym co to za przeklenstwo... rozumiem jakbym mu ublizyl... ale w tym co napisalem moglbys sie powstrzymac i dac spokoj Smile

Bo "w każdej grze" admini mają w 4 literach klimat gry, tutaj niestety tak nie jest i musisz się z tym pogodzić Wink
Nie rozumiem, dlaczego się skarżysz na forum?

(09-04-2013, 21:07)benderr napisał(a): Pozdrawiam haha


Pozdrawiam, Bade Smile




§2.2 Przeklinanie

Przeklinanie jest karalne, grozi za nie surowa kara z usunięciem postaci włącznie. Przekleństwa gwiazdkowane (*****) są dozwolone.

Banem na 15 minut się nie przejmuj, mogło być gorzej tak apropo.




@Nicram

Inna sprawa, że w duela mogą grać dzieci.. chciałabyś żeby Twoje dziecko wychowywało się przy ludziach przeklinających w jakikolwiek sposób? Może trochę głupi przykład, ale to ma być gra dla wszystkich... I każdy inaczej postrzega wulgaryzmy.
#6
Proponowalbym zeby za przeklestwa byl ban na chat a ogolny, wkocu osoba ktora przeklnie nie buguje, ani nic z tych rzeczy wiec czemu ja karac i wykluczac z gry, poprostu niech sie blokuje czat dla takiej osobyTongue
#7
Mam pytanie retoryczne, bo również uważam, że jeśli przekleństwo nie jest obrazą, to nie powinno być karane. Przy czym zaznaczam, że nie mam na myśli nadużycia. Jak myślicie, paralelizując do klimatu, czy w średniowieczu, albo nawet jeszcze wcześniej ludzie nie przeklinali... ? Smile
#8
(09-04-2013, 21:43)Nicram napisał(a): Mam pytanie retoryczne, bo również uważam, że jeśli przekleństwo nie jest obrazą, to nie powinno być karane. Przy czym zaznaczam, że nie mam na myśli nadużycia. Jak myślicie, paralelizując do klimatu, czy w średniowieczu, albo nawet jeszcze wcześniej ludzie nie przeklinali... ? Smile

o żesz Ty w cara, polać mu.
[Obrazek: ta4.png]
#9
(09-04-2013, 21:12)DUBPLATE napisał(a): brak slow, lepiej bylo jak niginao naskarzyl adminom o tym ze jade po nim we wsi (za co dostalem bana) samemu 2 czy 3 dni wczesniej rzucajac na mnie miesem na lesnych, sprawiedliwosc Smile

Po pierwsze przeklinałeś i opowiadałeś bzdury na mój temat, dodatkowo pisząc te kłamliwe oszczerstwa sam się pogrążałeś tym ze nie reagowałem na twoje chamskie zachowanie toż to wina rodziców za tak złe wychowanie a może to wina innych gier w które grałeś i tam panował taki zwyczaj, ja staram się trzymać kulturalny język i nie przeklinam bo jeżeli byłoby dozwolone przeklinanie na czacie gry to już się boje jaki byłby sajgon.

zresztą sam napisałeś, "ze jade po nim we wsi" chyba nie masz pretensji do tego ze dostałeś chwilowy detoks ? na przyszły raz będziesz uważał Smile
#10
@Niginao

ile zarabiasz za bycie trolem w internecie? naucz sie przyznawać do własnych błędów, to nas różni Smile niewiem ile masz lat ale sam sprawiasz ze odbieram cie jak 15-sto latka, nie powołuj sie na moich rodziców bo gówno ci do nich, kto opowiadał bzdury to my juz wiemy najlepiej, nie reagowałeś? hmm, masz problemy z pamięcia, polecam wizyte u lekarza, ps. dziwne ze na temat tego w jaki sposob mnie obrazales na lesnych słowa nie powiedziałeś Smile 'mężczyzno'. masz strasznie przerośnięte ego, uważaj na to bo w końcu potkniesz sie o własne nogi w steku bzdur które wypisujesz, tyle na twój temat i high five bo nie zamierzam sie wiecej zniżać do twojego i tak niskiego poziomu.
[Obrazek: ta4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości