Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potwory
#1
Witam
Jako że gra nie dawno ruszyła można by pousuwać mocne moby z niektórych map na których pierwotnie ich nie było chodzi mi głównie o groty na dole
Na prawo od orków jest Orczy wojownik którego nikt nie zabije nawet na 30 lv .... a wcześniej go nie było został dodany ponieważ wszyscy powbijali po 50+ lv
Na innych mapach też są za silne potwory jak na ten etap gry ;/
Można by też zasłone zmniejszyć np nietoperzowi o 10% bo on tylko utrudnia poruszanie się dropu ani expa z niego nie ma ;/
Odpowiedz
#2
popieram dolna grota to wyzwanie, tak samo dojść na impy jest niemożliwe
Odpowiedz
#3
Co do usunięcia niektórych mobów jestem na tak ale jeśli chodzi o gacki to nie jest to potrzebne wystarczy w atak podładować Smile
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#4
Nietoperze to tylko droge zawadzają ;/ nie ma pożytku z nich ;/
Odpowiedz
#5
Zgadzam sie co do orczego wojownika powinni go wywalić z mapy z orkami, masakra obecnie stoją tam chyba ze 4 przy strzałkach i nie możliwością jest przejscie na nastepne mapy np. z kwasowymi robalami :| Co do nietoperzy to niech są, jakieś utrudnienia też powinny być ale bez przesady jak ten orczy woj Tongue
Odpowiedz
#6
Tam dalej są Skorpiony i gyrogyle które też łatwe nie są ;/
Odpowiedz
#7
Zmieniłem orczego wojownika na orka podziemnego na prośbę graczy Smile
Odpowiedz
#8
idę się tam przejsc zobaczyć jak to teraz wygląda Smile

EDIT. cos sie chyba nie udało dalej są 3 orcze wojowniki
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem nie powinno się wprowadzać żadnych zmian, jest trochę trudniej ale chyba właśnie o to chodzi
Odpowiedz
#10
(08-22-2013, 14:34)Anakil napisał(a): Moim zdaniem nie powinno się wprowadzać żadnych zmian, jest trochę trudniej ale chyba właśnie o to chodzi

Nie mamy zamiaru ułatwiać gry, ale z tym orczym to była przesada akurat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości