Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.1 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Nie doceniana profesja.
#1
Witam, chciałem przedstawić problem zasłonowca a zarazem propozycje do rozwiązania tej kwestii. Każdy kto kiedykolwiek grał,(próbował grać) zasłonowcem, wie jak ciężkie ma on życie - kiedyś tylko podczas expienia, teraz nawet podczas PvP. Chyba każdy kto grał zaslonowcem przyzna mi racje, iż wyexpic zaslonowca i walczyc nim w erze czarnych krwii i ' zaslona vs zaslona ' to ciężki kawałek chleba. Obecnie w grze jest jeden aktywnie grający zaslonowiec, kilka osób próbowało zrobić zasłonę ale szybko się poddali ! Jest wiele itemow dla zaslonowca, tarcze które nie są uzywane bo nie ma ich kto uzywac. Gra się rozwija powoli bo powoli ale idzie do przodu, w planach jest wiele nowych itemów dla tej "zapomnianej" profesji. Postać zaslonowca to urozmaicenie dla gry ponieważ trzeba ' nakombinowac ' i użyć wspolnych sil zeby go zabic. Mozna byloby zrobic cos w strone zaslony by zachecic ludzi do robienia tego typu postaci.. Moja propozycja to dodane zaslonowcowi bonusu w postaci +1ataku przy levelu danym w parowanie. Bonus moglby dzialac tylko przy expie, nie w PvP (nie chce ulepszać zaslonowca w PvP tylko w PvE!) Zachęćmy ludzi do grania zaslonowcem !
Słucham waszych opinii na ten temat.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[propozycja] Nie doceniana profesja. - przez ImmortaL - 03-16-2014, 22:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości