xD
Shoutbox archive
Wszystkim wszystko nie pasuje nie ma graczy nie ma aktualizacji dla kogo to robic jak nikt nie gra xD
haha pograło parę osób, wbiło lvle :d misiek najebał 110+ na bocie dostał bana i cisza 

@Sabre Co do alchemii, to z całym szacunkiem, ale najpierw byłem ja
Potem z Sousuke założyliśmy Bractwo Alchemików, a dopiero później przyszła w alchemii era dominacji młodszych graczy 
Potem z Sousuke założyliśmy Bractwo Alchemików, a dopiero później przyszła w alchemii era dominacji młodszych graczy 
Wystarczy ograniczyc sie do gora 3 expowisk przez te wszystkie lvle. Zamiast stopniowo isc do przodu, rosnac w sile aby moc spokojnie expic w kolejnym miejscu. O wiele bardziej wolalbym sie pomeczyc.
Kilkadziesiat potworow , expowisk a co za tym idzie map traci sens. Zamiast stopniowo expic w kolejnych miejscach, zaczynajac od zielonych,po kamienne, lesne itd. Raltem.
@Crafter , to jakby tego bonusu expa nie było, zamiast na smartphonie zagralbym na pc i na jedno by wyszlo ? kompletnie nie kupuje tego pomyslu z szybkim nadrobieniem poziomu, przez to kilkadziesiat potwr
sabre wbiles 50 lvl w kilka godzin bo masz bonus expa liczony od postaci z najwyzszym lvlem
Zrobione po to zeby nowi gracze mogli w miare mozliwosci dosc szybko podgonic topke 
Zrobione po to zeby nowi gracze mogli w miare mozliwosci dosc szybko podgonic topke 
Alchemia.. kiedys jak dobrze pamiętam mistrzem alchemii byl gracz o nicku Alask ?
Też jestem za zadaniami na przyklad dziennymi, i wkońcu wykorzystać do czegoś takie itemy jak kleszcze skorpiona lub znów pomyśleć nad alchemią
Ja bym raczej to ujął w ten sposób, itemy powinny miec bardziej różnorodne statystyki, mogą też wejść nowe itemy takze za sp i zeby dropily dosyć rzadko, a nie tak jak teraz, ale przede wszystkim nowe mapy mądrze porozdzielane po świecie duela, bo szkoda ze na 120+ jedynce co to kopalnia kryształu lub bossy,

