Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak ja sprzedalem itemy i platyne za zlotowki to pozdrow informatorow xD
avatar
Koleś który sprzedawał itemy i platynę za rl kasę się wypowiada że strata czasu i pieniędzy dla niego żałosne ?
avatar
Zamiast turka duela na tablecie przeprawilo xd
avatar
To urok rurka od zawsze tu były resety pozdrawiam płaczków ja mam top 1 i chętnie pogram w nowej edycji bo ta już umarła
avatar
Strata czasu i pieniędzy pozdrawiam
avatar
No ja tez nie bede gral jak bedzie reset, gralem w tyle gier mmo i nigdzie nie bylo tyle resetow co tutaj a to meczy i gracze odchodza, nie po to siedze gram expie dropie zeby za pol roku wszystko od nowa zaczynac bo to strata pie
avatar
A co Ty masz do stracenia? Nie graj ,reset musi być inaczej nie widzę duela
avatar
Osobiście już więcej nie zagram jak będzie reset. Smile
avatar
Dawać reset i gramy
avatar
23 Marca 2020 roku mamy 1 etap aktualizacji
avatar
Do końca tygodnia przygotuje info co i jak wraz z orientacyjnymi datami wprowadzenia poszczególnych etapów Wink
avatar
Miesiąc podany ale rok już nie Big Grin
avatar
za rok moze dwa :d
avatar
Miał być marzec jest końcówka wszyscy byśmy chcieli poznać konkretniejszy termin.
avatar
niedlugo
avatar
Seyin kiedy ten updated ?
avatar
Uwierz że się da Big Grin
avatar
ma ktos moze jakis zlom na knechta na sell??
avatar
ee no bez straty hp sie nie da xD
avatar
Da się da i bez straty hp tez sie da Smile tylko ze dłużej schodzi Smile