Diabeu masz 112 lvl i Ci szkoda ?:> jak ty dobrze jeszcze gry nie zaczales ;x Duel jest gra bardzo wolno rozwijajaca sie i kazdy reset utrzymuje ja przy zyciu W tej edycji weszly mapy dzieki ktorym ludzie byli w stanie wbic 150- 176 lvl W nastepnej wejda kolejne mapy