Bizon prujesz sie ze nie dodaj tam nowych mobów idź na te mapki na które dodał chętnie Cię zobaczę jak od nich padasz
Shoutbox archive
Bizon to nie jest początek edycji żeby nie było gdzie expić. Co prawda, lepiej dać tam inne moby lub podrasować lekko te zjawy.
Tak Crafter nie pasuje. Jedną nowa mapka na tyle ludzi ? Proszę Cię. Po co robić nowy mapy że zjawami skoro i tak nikt nie bije ich.
Ja bym proponował zmniejszyć częstotliwość dropu grzybów z zielowania, mam też inny pomysł co do zielarstwa lecz troche przy tym pracy by było 

Myślałem że wszędzie na nowych mapach będą nowe moby a tu bezużyteczne mapy z lodowymi zjawami xd masakra
trzeba inwestowac w atak
bedzie kilka nowych mikstur ktore beda rekompensowac troche ta szanse trafienia
bedzie kilka nowych mikstur ktore beda rekompensowac troche ta szanse trafieniaTe moby mają o 50% więcej expa niż najlepsze dotychczasowe, więc nikt nie mówił że będzie łatwo



