Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
we 3 musielismy Cie klepac bo samemu to chuj Big Grin
avatar
no kurwa baran Big Grin ja 150+ sztaba 145+ i mazur ty 170 odbicie specka obrona
avatar
Nie drapać się koty Big Grin
avatar
ostatnio dobrze powiedziales mieliscie 140 lvle Wink i to Ty zawsze marudzisz ja po prostu licze i widze
avatar
Jakoś ostatnio jak byłeś na fladze to w 3 dopiero cię zabilismy, specka obrona, plecak wód, ale jak zwykle musisz marudzic i pierdolic
avatar
Trzy osoby w grze i już nie ma gdzie expic, gdzie są nowe mapy
avatar
No to trzeba legende knechtowi dodać ;P
avatar
jak do tej pory tylko lotr ma taka legendarna bron do ktorej zaden item sie nie rowna czemu by nie dodac pod kazda profe takiego
avatar
a co dopiero taki lotra ktory by mial 2 smoki to nawet na specce obrona by mnie zabil
avatar
walczylem z nim to wiem
avatar
chlopie mi nie powinien byc potrzebny plecak zarcia na jednego lotra a tak jest wiec co Ty gadasz xD a co do tego czy lotr jest w stanie zabic knechta jeden na jeden to bez problemu wiec nie wiem co Ty gadasz ze Maciek by ci Errora nie ubil nawet gdybys mial 40 wod by Ci nie starczylo serio Ci mowie
avatar
Gdybym potrafił to zrobić to chętnie bym tą grę odkupił od Seyina
avatar
Jak są jakieś problemy, to przejmij giereczka od sayina, balansuj wszytko i startuj od nowa, nie wieczne narzekanie
avatar
Lotr spoko do 100 lvl ma z górki potem są schody
avatar
Oboje wiemy że jak ja nawet na errorze dam specke obronę i wezmę plecak żarcia to Maciek mnie nie zabije xd
avatar
Ale kosa powinna dawać więcej niż 1 ranę np takiemu knechtowi na 150+ lvl
avatar
I przypominam że widełki sa%, a do tej zbroji nie zostało dodane z jednej statystyk
avatar
Weźmiesz specke obronę i sam Cię nie zabije
avatar
Co się dziwisz że atak itemy dają lotrowi xd
avatar
Rozwiń wiadro obronę, to twój skill