Kox ? A pod jakim aspektem ?
Shoutbox archive
Ja nic nie mowie ze sa bo spoko w koncu sie doczekalismy ale znow ten sam motyw a zreszta
Wiadro prosze bardzo czekam az zrobisz kilka nowych itemkow i dodasz im staty tak zeby byly akceptowalne
Chetnie zaprezentuje je w gronie administracji i kto wie moze nawet wejda za rok do gry
Poza tym staralem sie dodac tyle samo itemow dla lotra knechta jak i lowcy
Zeby taki wiadro nie czul sie pokrzywdzony
a jednak
Chetnie zaprezentuje je w gronie administracji i kto wie moze nawet wejda za rok do gry
Poza tym staralem sie dodac tyle samo itemow dla lotra knechta jak i lowcy
Zeby taki wiadro nie czul sie pokrzywdzony
a jednak Nie ma itemow, zle. Sa itemy, zle. Jesli komus nie pasuje to chetnie przyjme kazdy item bo mnie w przeciewienstwie nie niektorych satysfakcjonuje nawet jedna ulepszona cecha w itemie
A prawda jest taka, że każda ma swoje plusy i minusy
każdy wybiera profesje i ja rozwija pod własną grę
ja miałem zamiar tylko expic dlatego zrobiłem postać pod exp i nie płacze
każdy wybiera profesje i ja rozwija pod własną grę
ja miałem zamiar tylko expic dlatego zrobiłem postać pod exp i nie płacze
Więc późniejsze narzekania , że ten lub ten.ma lepiej są do dupy, bo równie dobrze każdy z nas mogl wybrać inną profesje
Prawda jest taka, że każdy ma swój wybór nikt nie nakazuje nikomu grać knechtem, łowca czy łotrem, każdy sam wybiera i wie z czym to się wiąże
Jednak wydaje mi się że knechta jest ciężej wyexpic do takiego poziomu jak ma Wiadro
łotrów jest najwięcej w grze , a narzekacie jedni i drudzy 
łotrów jest najwięcej w grze , a narzekacie jedni i drudzy 
nie no jak Wiadro chce jeszcze jakiegos tipa to powiem, bo najlepiej gadac jak sie nic nie wie 


