a jak wrocilem to cwel ucieka tylko
Shoutbox archive
cwel jebany mnie wkurwia afk bylem ujebal mnie wrocilem to cwel nie powalczy tylko cien zbije i do wioski ucieka
Seyin ma zmienic staty niektorych itemow wiec mysle ze i knecht na tym zyska
Ja mam pomysl na zmiane odbicia na ogluszenie
Ale trzeba by rozkminic jak to ma dzialac i co najlepsze to napisac w kodzie ;D
Ja mam pomysl na zmiane odbicia na ogluszenie
Ale trzeba by rozkminic jak to ma dzialac i co najlepsze to napisac w kodzie ;D

WIADROWICZ WYPOWIEDZ SIE