No faktycznie :> ciekawe czy ta gra by istniała jeszcze wogóle gdyby nie było resetów 


Ja osobiscie uwazam ze reset to jest najlepsza opcja
uwielbiam gre jak nikt nic nie ma i wiele osob jest incognito
tylko zawsze znajdzie sie ktos kto powie ze ma 10 lvli mniej i gra stracila sens