lowca dalki strzal
Shoutbox archive
Skoro to była "większa aktualizacja" na którą tyle czekałem, to boje się widzieć jak będą wyglądy małe 

Popieram bizona i diabeu we wczesniejszych wypowiedziach
Reset byl juz tyle razy w tej grze ze non sensem bylo by po raz kolejny to robic. Ci co chca grac niech graja, a wiadrem nie ma co sie przejmowac bo to i tak jest pionek :p
Reset byl juz tyle razy w tej grze ze non sensem bylo by po raz kolejny to robic. Ci co chca grac niech graja, a wiadrem nie ma co sie przejmowac bo to i tak jest pionek :pTeraz 130 lv to nie problem
tylko ze nikomu się nie chce bo "nic" się nie dzieje.
tylko ze nikomu się nie chce bo "nic" się nie dzieje.Dołożenie drugiego serwera z cyklicznymi resetami jest możliwe, ale i tak część mechanik trzeba jeszcze dopracować przed włączeniem takiej pobocznej edycji 

Reset i reset. Dobijecie 130 lvl i dalej będzie płacz. Ta Edycja już długo żyje i według mnie Seyin dobrze robi ze ja zostawia i będzie kolejne rzeczy dodawał. Każdy kolejny update sprawi że gra będzie ciekawsza
A komu się nie podoba to nie grać.
A komu się nie podoba to nie grać.

