haha pizdy to Wy jestescie i dobrze o tym wiecie i nie chcecie zebym wrocil bo pograne znow bedziecie mieli po co wam to ja pozyczylem konto nie chce mi sie grac w to gowno jak resetu nie bedzie ale łoś miał honoru nie tracic xD
Trafiłeś Wiadroholik, zadałeś 9 ran. Wiadroholik zabity Zdobywasz 14 punktów sp. Za pokonanie przeciwnika otrzymujesz 32761 punktów dosw. Za pokonanie bohatera z innej gildii otrzymujesz 9 pkt. honoru