i na swoja obrone napisze ze jestem pijany, takze za jakies bledu lub niejasnosci przepraszam, jak cos to pw to wajanie 


Przecież Ty i tak nie grasz wiec automatycznie nie wydales na duela zlotowki nawet to wypowiadac sie nie powinnienes akurat w tej kwesti :-)