2 serwer spoko opcja, nikt nie będzie poszkodowany :]
Bierz przykład wiadro ;]
Bierz przykład wiadro ;]
Jesli ktos ma jakies sugestie, czy pomysly na rozwoj musi to rozpisac na poszczegolne punkty. Poki co zrobienie nowych map czy nowych itemow to nie jest jakas filozofia, ale czy jest tego sens ? Zamiast narzekac zrobmy cos wspolnie dla gry zebysmy mogli z przyjemnoscia spedzac tu wolny czas 
Ale zeby to sie stalo trzeba wiele rzeczy zrobic na ktore wbrew pozorom ciezko znalezc "ostatnio" czas 

a wiem ze po resecie ta gra by nabrala nowego zycia jak zawsze , a kto by chcial sobie expic to niech sobie expi ale beda flagi a tego najbardziej brakuje