Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drobne pomysły
#1
Droga powrotna do wioski jest nudna i monotonna. Nie to co wyprawa na moby. Często trzeba się wrócić po questa, albo w celu uleczenia.

Na górze strony jest przycisk wyloguj. Może lepiej zmodyfikować i zrobić dwie opcje: Wyloguj | Powrót do wioski.

Oczywiście, żeby uniknąć nadużyć odliczałoby 0:30 lub minutę lub ile chcecie.

Rozwiązało by to za jednym zamachem dwa problemy.


Kolejnym pomysłem jest usunięcie odliczania po śmierci. Wydaje mi się, że jest niepotrzebne. Ewentualnie można skrócić czas. W ogóle w jakim celu ono istnieje? Spowalnia rozgrywkę niepotrzebnie.
Odpowiedz
#2
Powrót do wioski jest beznadziejna opcja z 2 powodow.
1. Flagi nie mialy by sensu kazdy by uciekal kiedy chcial.
2. W wiosce Jagr w swiatyni masz runy jak; Teleportuje do wioski Dragg, Teleportuje do wioski Jagr kosztuja 10SP(25000 Platyny).
Odpowiedz
#3
Też uważam ze to nie ma sensu, ale odwrocilbym to w druga strone, nawet za PP dodac runy teleportacyjne w "strategiczne miejsca" jak np. teleport na jotuna, herszta, okolice ptakow, czy dol swiata duela
Odpowiedz
#4
Ja bym dodał runę do Monopolowego jeszcze xD a tak poważnie to uważam ze sa runy za sp starcza i tego sie trzymać Big Grin . jak ci sie nudzi lazenie tyle czasu to daj sie zabic ;p szybki teleport .
Odpowiedz
#5
Skoro tak, to pewnie macie racje. Big Grin Jeszcze nie byłem na flagach więc pod tym kątem nie mogę się wypowiadać.

Dać się zabić to w sumie jest jakaś opcja. W takim razie temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#6
Ja mam lekką uwagę co do zmiany statystyk mikstur. Fajnie, że w końcu są jakieś do uniku ale czy nie lepiej było przywrócić vizethy biały i czerwony i tam dać po te 25 i 55 uniku zamiast mieszać w tych co są? Plazmę zrobić dla łotra dającą np 40 obrażeń i obrony, zioła Honn dla knechta 5 bf i 5 obr, unakidową z jakimis statami dla łowcy i było by ok.
Odpowiedz
#7
Elpasso bardzo fajny pomysl i sam o czyms takim myslalem Smile wedlug mnie wiele itemow nadal nadaje sie do lekkiej korekty Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#8
a po co komu ten unik jak i tak potwór ma zawsze 30% szans ze trafi nawet jak sie ma wiecej uniku niż on ataku
Odpowiedz
#9
(07-17-2017, 18:23)Crazy napisał(a): a po co komu ten unik jak i tak potwór ma zawsze 30% szans ze trafi nawet jak sie ma wiecej uniku niż on ataku

B R A W O Smile
Odpowiedz
#10
Seyin, Asav odniesiecie się jakoś co do pomysłu ze zmianą statystyk mixów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości