Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FutureNet - czyli jak zarobić na aktywności w necie.
#1
Witajcie,
Chciałbym przedstawić fajny sposób na zarabianie sporych pieniędzy podczas spędzania czasu przy kompie i bawieniu się w najlepsze Big Grin Sam nie wierzyłem do tej pory w działania takich stron niemniej jednak po rejestracji i obczajeniu O CO KAMAN z FutureNet MAGIA REKLAM i poświęceniu 10$ (MINIMALNY WKLAD) już po 20 dniach zarobiłem i przelałem na konto swoje pierwsze 25$ z prowizji za oglądanie reklam...
Piszę post na forum ponieważ spędziłem na duelu sporo czasu i wiem że grają tu ludzi kumaci którym nie trzeba zbędnie tłumaczyć i po przeczytaniu tego posta sami ocenią czy to prawda czy też nie...
Na koniec dodam na zachętę że, każdy kto zarejestruje się z mojego linku oraz poświęci 40zl. będzie dostawał prowizję w wysokości 5% od każdego innego zarejestrowanego uzytkownika z mojego linku więc, panowie można zarobić poswiecajac 40zl i czekając aż ja namotam więcej ludzi bo każdy ma z tego po 5% Big Grin to niewiele za nic bo 5% z 10$ to 0,5% niemniej po roku wam się przypomni że macie konto z mojego polecenia to takich $$ może być kilkaset Wink..

Kto jest zainteresowany proszę pisać priv, kto zarejestruje się z linku temu DZIĘKUJE
Odpowiedz
#2
idz do pracy
Odpowiedz
#3
Heh Było już gówno typu FM Group to teraz robią odpowiednik w necie ;D
Pain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości