Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łotr - cień i balans
#1
Witam,
mam dwie propozycje dotyczące walki z łotrami i walk łotr vs łotr.

Pierwsza propozycja dotyczy walki z łotrem gdy ten używa skilla [cien]..
Proponuję by dało się trafić łotra gdy jest na cieniu na takich samych zasadach jak zabójce, Herszta czy lodową zjawę, więc jeśli trafimy w pole na którym łotr jest na cieniu to będziemy mieli szanse go zabić. Zmusi to również łotra do umiejętnego bicia i robienia uników.

Druga propozycja to lekki balans między walkami łotr vs łotr. Biorąc pod uwagę walkę knecht 70 poziom z knechtem 100 poziom, ten słabszy logicznie oczywiście nie ma większych szans na pokonanie dużo bardziej doświadczonego knechta. W walce łotr 70 poziom z łotrem 100 poziom już tak jednoznacznie to nie wygląda, ponieważ 30 poziomów mniejszy łotr bez problemu zabija 100lvl łotra.
Proponuję zatem wprowadzenie lekkiego balansu w walce :
* Jeśli łotr A posiada 12 poziomów mniej od łotra B to jego bonus "łotra" nie daje mu +3 siły/lvl tylko +2 siły/lvl
* Jeśli łotr A posiada 12 lub więcej poziomów mniej od łotra B to jego bonus "łotra" nie daje mu +3 siły/lvl tylko +1 siły/lvl

Zapraszam do dyskusji Smile
Odpowiedz
#2
jestem za bardzo dobry pomysl Smile bo po to sie expi zeby byc lepszy a nie taki lotrzyk 30 lvl mniej , 100m expa mniej wsiada na cien i bez problemu bije ...


Pierwszy pomysl troche nie fjajny bo po to lotr ma skil cien zeby nikt go nie widzial i zeby nie wiedzial skad go bije Smile
Odpowiedz
#3
1. Nie. Nie zgodzi się na to żaden łotr. Stoje przed wioską na cieniu wyjdzie zasłona i mnie zabije bez problemu.
2. Nie. Trudno jest zabić na 70 lv łotra na 100..... nawet na cieniu muszę w niego 4-5 ciosów a on na mnie 1-2
Odpowiedz
#4
Bardzo mi sie Twoje pomysły podobaja.
Odpowiedz
#5
do mondera ...
1. jak jestes na cieniu to cie ktos widzi?
2. Twoim zdaniem 4-5 ak to jest duzo ? ( to jest nic )
Odpowiedz
#6
Pierwszy pomysł to powinien być wprowadzony od zawsze, jest to potrzebne i nie ma o czym gadać bo cień daje wielką przewagę łotrowi Smile To że można trafiać łotra na cieniu i tak nie daje dużej szansy że się go trafi więc jak najbardziej na tak Smile

Drugi pomysł też jest potrzebny bo tak jak opisałeś na przykładzie knechtów 20 czy 30 lvl różnicy to zajebiście dużo, a łotry 60-70 zabijają mnie na 2 hity z cienia więc bez urazy ale troche nie fair, nie po to przeexpiłem pół życia żeby nie mieć z tego przewagi nad mniejszymi xD
Odpowiedz
#7
1. Stoisz przed wioską czyli masz prawdopodobieństwo że cię trafi 33% bo masz 3 kratki na których możesz stać

2 tak to dużo bo musisz gonic a ty masz mnie na 1 cios
Odpowiedz
#8
1.Mówie że cień to duża przewaga więc przeciwnicy powinni mieć możliwość jakoś ją zneutralizować
2.co
Odpowiedz
#9
Duzo daje ten bonus od honoru i to jego wina a nie złego zbalansowania. zabierzcie bonus z honoru a będzie git
Odpowiedz
#10
Ta a potem będziesz płakał że craftera nie ranisz xd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości