Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łotr - cień i balans
#11
To raczej nie możliwe. Jak to mówią za wysokie progi jak na moje ciosy

Łotr 60 lv żeby pokonać 90 lv musi 4-5 ciosów na cieniu co jest dość trudne bo cień ma na 30s a ten łotr 90 lv ma go na 1 cios.

To że trafia kogoś łotra na cieniu to jest bez sensu bo przecież o to chodzi w tym skillu
Odpowiedz
#12
A ja proponuję w tym przypadku nic nie zmieniać ... jest jak jest i tak dobrze
Odpowiedz
#13
Kurde Modern nie wiem jak ty to liczysz ale mnie łotry z cienia na 2 hity mają
Odpowiedz
#14
Najwyraźniej dawałeś w celność skoro branda bije na 4 a ciebie mają na 2
Odpowiedz
#15
Każdy oczywiście pod siebie widzę .
Pomysł pierwszy : jestem za cień to cień a nie czapka niewidka Miscu , w każdej grze po pierwszzym ciosie z ukrycia przeciwnik jest już widoczny więc szansa na trafienie takiego klienta jest według mnie do przyjęcia.

Pomysł drugi do kitu . Co ma pieron do wiatraka że Ty wbiłeś 100 mln expa więcej ? Masz przewagę 15 lvl i wystarczy . Żeby nie być gołosłowny przykład ja vs Miscu - różnica 10 lvl Miscu ściąga mnie na strzała , max 2 ja go na dwa lub 3 . Z tym że przważnie jest 2:1 Czyli 33 % akcji więcej muszę zrobić lub 3 razy więcej akcji w najgorszym losowaniu, jeśli to mało to komuś się coś pomyliło w mózgownicy przy rozwoju xd
Odpowiedz
#16
Kurde, łotr ma cień po to żeby się go nie dało trafić, to chyba proste co nie? :-D to tak szybka postać, że jej nie widać i nie ma opcji żeby drugi gracz był tak szybki, żeby go trafić :-D

Drugi pomysł OK.

Pierwszy do modyfikacji - ewentualnie łotr na cieniu możliwy do trafienia, gdy bieg=off, gdy bieg=on - zostaje tak jak jest :-)
Odpowiedz
#17
Lotry od zawsze i na zawsze z reguly jak jeden bije drugiego to sie zdejmuja na ten 1-2 ciosy wiec czesto dajesz odswiez i juz widzisz ze zostales zabity przez x lotra Smile tutaj chodzi o to by dac szanse knechtom... fakt uciekaja ale jak sproboja zaryzykowac i trafic jakiegos lotra bijacego z cienia to traca akcje przez co ten ukrywajacy sie na cieniu zyskuje tak jakby dodatkowa akcje by bic danego knechta... to taka loteria Smile
Odpowiedz
#18
zgadzam sie z asem bo nie po to expie i mam przewage lvl i mnie na cieniu jakis 70 lvl zabije... to jest chore...
Odpowiedz
#19
Zróby tak że ten co wbije 10 lv więcej niech ma 200 siłki wiecej i 10 ataku więcej i jeszcze HP do wyboru za to że wbił to 10 lv więcej
Odpowiedz
#20
Kto jest za tym zeby modernwar mial limit postow na dzien ? Nie da sie czytac twoich postow idioto...
Akurat cien to jest peleryna niewidka .. chcesz zniknac to sie wyloguj lotrze... po co mam uciekac 3 akcje od takiego lotra na 70 skoro moge je na slepo uderzyc w pola gdzie moze stac i miec spokoj? Vego super pomysl i mam nadzieje ze zostanie to wprowadzony !
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości