Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleport
#1
Witam, mam taki pomysl aby wprowadzic teleportacje pomiedzy jakimis poszczegolnymi mapkami. Np w obu wioskach i zalozmy jeszcze na jakis innych 2 mapkach znajdowalby sie jakis NPC lub jakis portal ktory pozwalalby na teleportacje miedzy tymi 4 miejscami. Zalozmy aby miec dostep to teleportu trzeba by bylo wykonac quest lub po prostu za oplata platyny np 5-10k. Co o tym sadzicie ?
Odpowiedz
#2
tak jest, zmieńmy tą grę w TIBIĘ Smile
Odpowiedz
#3
Runy są
Odpowiedz
#4
No dobra ale runy tylko teleportuja miedzy wioskami.
Odpowiedz
#5
Chciałbyś się na spot z mobami teleportować odrazu ???
Z wioski na żywioły albo na Golema.
Myślę że trzeba trochę czasu poświęcić żeby gdzieś dojść a nie gotowca mieć Big Grin
Odpowiedz
#6
Niepelnego gotowcaSmile
Odpowiedz
#7
Itere, jeśli nie masz czasu na grę, nikt Cię do niej nie zmusza - Duel na tle innych gier wyróżnia się między innymi także i tym, że przemieszczanie się po mapkach i pomiędzy nimi dobrze jest zaplanować. Istniejące na chwile obecną w grze rozwiązania przyspieszające przemieszczanie się pomiędzy niektórymi punktami są całkowicie wystarczające moim zdaniem, a z postów w tym wątku widać wyraźnie, że nie jestem odosobniony w tej opinii...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#8
Czy mowie ze nie mam czasu ? Po prostu daje jakis pomysl ktory wpadl mi do glowy? Wystarczy ze sie normlanie ktos wypowie na ten tematu i po sprawie ;0
Odpowiedz
#9
Jak zostanie wprowadzona jakaś "nowa" wioska to może być teleport ;p
Odpowiedz
#10
Ciekawe czy zostanie wprowadzona ;d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości