Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat 'Trade'
#1
w grze mamy 3 rodzaje czatu, normalny, priv i gildyjny, co mysliscie zeby dodac kanal trade do handlu? mianowicie było by to na przykład /t 'wiadomosc', aby nie było spamu mozna by bylo dodac ograniczenie typu 1 wiadomosc na np 1h lub cos tego pokroju, nie wszyscy wiedza o forum i o ofertach tam skladanych a przeciez we wsi sie caly czas nie stoi zeby pisac co sie ma na sell Smile
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#2
Lepiej by było jak by można było kliknąć w ikonkę "czatu" podczas gry i wtedy pojawi się nowe okno i właśnie tam mógłby być czat handlowy albo taki ogólny ;p
Odpowiedz
#3
wg. mnie pomysl do bani ile czasu zajmuje otwarcie nowej strony i wejscie na forum zeby sprawdzic kto co ma na sell
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#4
(09-03-2013, 23:20)pewny napisał(a): wg. mnie pomysl do bani ile czasu zajmuje otwarcie nowej strony i wejscie na forum zeby sprawdzic kto co ma na sell
cytuje moja wypowiedz 'nie wszyscy wiedza o forum i o ofertach tam skladanych', wielu graczy na nizszych lvl ktorzy tez chcieli by pewnie cos kupic nie udziela sie wcale na forum, na forum jedynie widuje wypowiedzi tych graczy 'bardziej' zaangazowanych.
ps. wlasnie czytajac forum zabil mnie kochany Mr X, i to jest wlasnie to, 3 raz juz sie na tym dzis lapie, staram sie w spokoju poczytac ale nie, zawsze sie akurat w tym momencie trafi jakis przyczajeniec ktory Cie ubije Wink
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#5
Właściwie zgodzę się, że taki czat nie jest jakoś bardzo potrzebny - wejście na forum to jedno kliknięcie, wejście w targowisko to drugie. Nie trzeba nawet mieć nawet tutaj konta. Myślę, że każdy gracz z czystej ciekawości zajrzy na forum, gdy będzie w potrzebie, bo w sumie wszystkie drogi do forum prowadzą. Można gdzieś wrzucić ew. odnośnik do targowiska i wszyscy będą szczęśliwi. W Duelu raczej nie ma na tyle miejsca, by między normalnymi wypowiedziami i privem wyświetlał się jeszcze czat handlowy, który byłby, jak mniemam, globalny. Znaczy, wiadomości wygryzałyby się nawzajem.
Z drugiej strony nie jestem wielkim przeciwnikiem koncepcji, byle później czat nie wyglądał jak jedno wielkie "kupię, kupię, sprzedam, kupię", bo wspomniany w regulaminie klimat gry trochę by jednak podupadł.

Góra:
Możesz otworzyć forum w nowym oknie i zmniejszyć tak, byś widział ekran gry. Na "nowi nie wiedzą" też podałam odpowiedź - odnośnik. :D
Odpowiedz
#6
To ja bym w sumie proponował wstawić odnośnik do forum tutaj:

[Obrazek: hhn1yof67ijg_t.jpg]

W tej grze brak czatu ogólnego to już tradycja ;-) Według mnie nie powinno go być.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
ludzie, ale co Wy z tymi pieprzonymi tradycjami Smile ta gra powinna dazyc do tego by byc coraz lepsza, zaslaniajac sie jakimis bzdurnymi 'tradycjami' ta gra nigdy nie ruszy w prawidłowym kierunku. Naturalna kolej rzeczy, gra powinna sie rozwijać, a nie stać w miejscu.
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#8
Ja z tym odnośnikiem tak tylko rzuciłam propozycję, która moim zdaniem sprawdziłaby się lepiej niż dodatkowy czat. :D
A tradycje tradycjami, nie ma co ich solić ani pieprzyć, ale skoro jest shoutbox na forum, na luzie może przecież służyć za czat globalny.
Odpowiedz
#9
(09-04-2013, 16:52)DUBPLATE napisał(a): ludzie, ale co Wy z tymi pieprzonymi tradycjami Smile ta gra powinna dazyc do tego by byc coraz lepsza, zaslaniajac sie jakimis bzdurnymi 'tradycjami' ta gra nigdy nie ruszy w prawidłowym kierunku. Naturalna kolej rzeczy, gra powinna sie rozwijać, a nie stać w miejscu.

Rozwijanie gry, a wprowadzanie globalnego czatu to dwie całkiem inne koncepcje.

W niedalekiej przyszłości wprowadzimy zapewne jakieś modyfikacje ułatwiające handel w grze, ale z pewnością nie będzie to czat globalny.
Odpowiedz
#10
To jest fajny pomysł, bardziej mogłoby to być coś w stylu tablicy ogłoszeń, nie wiem jak z realizacją tego ale na forum faktycznie siedzi może kilkunastu graczy, więc albo poinformować graczy o istnieniu targu na forum, albo coś takiego wprowadzić Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości