Ankieta: Dobry pomysl?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
słaby pomysł
30.77%
4 30.77%
bardzo dobry pomysł
69.23%
9 69.23%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] mapka z wieza
#1
Siema, siema. Wpadłem na taki pomysł - wydaje mi się, że dobrym urozmaiceniem flagi była by możliwość dojścia do mapki z wieżą na kilka sposobów, spowoduje to, że bitwa o flagę będzie bardziej taktyczna i trzeba będzie do tego podejść bardziej zespołowo. Dokładnych miejsc jeszcze nie przemyślałem ale myślę, że 1 droga to np z wioski do góry i tam od koboltów ( czy co tam jestBig Grin) pociągnąć mapki w prawo i wejście na mapkę z wieżą będzie od góry, 2- od alchemika i tam gdzie są krasnale i zombi, wchodzimy na cmentarz potem kolejna mapka i wejście od dołu. Trochę chaotycznie to napisałem ale to tak na szybkości Big Grin
pozdrawiam,
Krzysztof
Odpowiedz
#2
Zawsze można iść na flagę przez Jagr, ciekawy pomysł jeżeli chodzi o bitwę, ale na daną chwilę nie do zrealizowania.
Odpowiedz
#3
Pomysł interesujący - powstaje tylko pytanie, kto stworzy mapki?

Wyedytowałem również ankietę, aby dawała graczom możliwość głosowania nie tylko na "tak" Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#4
Na flagi chodzi max 12-14 graczy, dokładając mapki będziemy musieli się szukać a w konsekwencji cała walka rozgrywać się będzie za mostem lub na mapie z flagą..
Odpowiedz
#5
Według mnie jest to bardzo słaby pomysł, w mojej propozycji nawiązuję do tego tematu

http://www.duelonline.pl/forum/showthread.php?tid=419
Odpowiedz
#6
Pomysł na przekształcenie flagi w instancję z wieloma możliwościami taktycznymi przedstawiłem kilka miesięcy temu i pomimo entuzjazmu ekipy - nie ma komu zrobić map: )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości