Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#91
Drogie itemy w sklepie zostana a te ktore sa tanie to chyba logiczne ze sa latwe w wydropieniu...a co pozyczyles od kazdego 500k i kupiles full eq ... poza tym poczekajmy na decyzje gm.

Bade nie bede reagowal na Twoje denne posty
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#92
Crafter, widzę, że Ty nadal nic nie pojmujesz w tej kwestii.. Uparty jak osioł..
Denne są Twoje posty, które i tak nic nie wnoszą a tym bardziej, wątpię że są jakoś poważniej brane pod uwagę GM'ów.
Odpowiedz
#93
Mysle ze cala topka stanie po mojej stronie... a Twoje komentarze bade sa dziecinne i nawet nie chce mi sie dyskutowac na ten temat.
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#94
Tu nie chodzi o topke tylko o rozwój gry żeby nowi gracze się pojawili
ZRESZTĄ NIE PRZEDMIOTY UŻYWANE PRZEZ LUDZI Z TOPKI BĘDĄ DALEJ TAKIE SAME TYLE ŻE NIE WLICZANE DO SETÓW
Odpowiedz
#95
Gra jest dla wszystkich, nie dla topki..
Odpowiedz
#96
(02-12-2014, 12:33)crafter napisał(a): Mysle ze cala topka stanie po mojej stronie...
Teraz to żeś dowalił...



Cytat:Tu nie chodzi o topke tylko o rozwój gry żeby nowi gracze się pojawili
Pojmij crafterze, że o to w tym wszystkim chodzi, na tym nie ma zyskać tylko topka, ale WSZYSCY!



Stwierdzam, że:
Kod:
Twoje komentarze crafter sa dziecinne i nawet nie chce mi sie dyskutowac na ten temat.

Radzę nie dyskutować więcej z idiotą, żegnam.
Odpowiedz
#97
Dobra robcie co chcecie...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#98
Jak narazie z tej TOPki to tylko ty się kłócisz
Odpowiedz
#99
Crafter ma tutaj rację, że te tanie itemy i tak zostaną szybko wydropione, więc nie ma co się spinać, że ktoś nie ma np. czarnej płytówki w secie i będzie musiał sobie setową dropić. Jedyny tak naprawdę problem stanowią bronie i ich droprate, bo naprawdę rzadko lecą, ale to chyba dobrze. Moim zdaniem jedyne co powinno zostać zmienione to droprate iluzji i noków, bo faktycznie ich ceny już sięgają 50k albo wyrzucania na ziemię. Albo to może dlatego, że większość akurat na nich expi i jest 24/7 przemiał?
(02-12-2014, 12:26)crafter napisał(a): Drogie itemy w sklepie zostana a te ktore sa tanie to chyba logiczne ze sa latwe w wydropieniu...a co pozyczyles od kazdego 500k i kupiles full eq ... poza tym poczekajmy na decyzje gm.

Bade nie bede reagowal na Twoje denne posty
Odpowiedz
Można zmniejszyć szanse na wydropanie tych itemów o parę %
nok i iluzja leci z 4-5 potworów wiec wiadomo że będą często lecieć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości