Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów
#1
Lightbulb 
1.Karta Postaci - Ten temat już był parę razy poruszany, ale cała gra powinna być w 1 oknie a nie skille osobno plecak osobno, poza tym można zrobić plecak który ma np. 20 slotów a porcja jedzenia itp itd stackowały by się np do 10 (można zrobić więcej/mniej) i myślę że taka ilość miejsc byłaby wystarczająca dla każdego, oczywiście plecak musi być w jednym oknie z grą nie osobno... chyba każdego wkurza leczenie się na fladze napieprzając rolką na dół, na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o kartę postaci.
2. Czat - Nie wiem jak was ale mnie wkurza jak z kimś piszę ciągłe pisanie @nick.. myślałem nad czymś prostszym, jeśli ktoś coś napisze na czacie nie ważne czy na prywatnym ogólnym czy gildii jego nick powinien być "interaktywny" ( nie wiedziałem jak to nazwać Big Grin) chodzi o to ze naciskam na nick kogokolwiek i w czacie samo mi wpisuje @nick a ja pisze tylko treść wiadomości.
3.Karczma/Sklep - Wchodzę na pole na którym trzeba wpisać kup/sprzedaj to niech od razu wyskakuje link do sklepu/karczmy bez pisania kup/sprzedaj.
Nie wspomnę już o cenach które według mnie powinny być stałe a jeśli ktoś chce zarobić to przydałby się dom aukcyjny/targ
4.Mapy bez pvp - Na tych mapach można by zrobić że stale się ma 3 akcje, poza tym wyobraźcie sobie że w wiosce siedzi ponad 40 osób (trochę ciężko to sobie wyobrazić Big Grin) i gdzie się tu ruszyć... jak nie można przez siebie przechodzić Big Grin
5.To są tylko pomysły, wiadomo ze można je zmodyfikować ale to już nie zależy ode mnie w jaki sposób zostaną zrealizowane o ile w ogóle zostaną.

Więcej grzechów nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to dopisze Smile
Odpowiedz
#2
1. było 30 razy przerabiane na forum
2. fajna opcja pewnie też była i została olana
3. też pewnie było i też pewnie olane XD
4. to gra pvp
5. ok, do 1-3 jestem za, 4 przeciw.
Odpowiedz
#3
do 4 punktu chodziło mi o wioske bank karczme itp
Odpowiedz
#4
4 punkt jeżeli chodzi tu o karczmę, bank czy też inne neutralne miejsca to jak najbardziej za, jest to co najmniej przydatne, kilka sekund i znów jesteś uleczony czy kupione jest to co potrzebne

lecz gdyby tu chodziło o wioskę to nie wyobrażam sobie walki na strzałkach
wchodzisz do wioski i momentalnie 3 akcje i możesz dobić gracza który akurat nie ma tych akcji na innej mapie
Odpowiedz
#5
Sry nie przeczytałem do końca 4 punktu, no to zgadzam się w 4. XD
@korczan To pewnie by jakoś ograniczyli.
Odpowiedz
#6
Dobre pomysły tylko czy da się to zrobić i czy "programiści" będą mieli czas Tongue
Odpowiedz
#7
Bardzo fajne pomyslyWink) Tylko pewnie troche ciezkie do realizacji
Odpowiedz
#8
gra i tak upada Wink
więc nie musicie nic wprowadzać Kochani Administratorzy ;>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości