Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonus Expa, bonus Dropa
#1
Witam!!!
Czy pamiętacie coś co było w II edycji??? Mam na myśli bonus expa i bonus dropa. Może wprowadzić by go w jakieś specjalne dni, może w jakieś wesołe święta (to jest tylko przykład), albo np. w nocy, dać od 01.00 - 06.00 bonus, a na drugi dzień drugi bonus i by się tak zmieniały z dnia na dzień. Proszę się wypowiadać w komach!!!
Odpowiedz
#2
Jeżeli bonusy to nie tak często, a szczególnie ten z dropem, bo zaraz wszyscy wszystko będę mieć. A na dodatek przedmioty stracą na wartości. Myślę, że raz czy dwa w miesiącu. To ma być coś, co zachęci Cię do wejścia do gry. Na takie eventy/bonusy warto czekać powiedzmy 2 tygodnie czy miesiąc.. Ewentualnie jak sam napisałeś, na święta. Natomiast drugi pomył od 01:00 do 06:00 jest moim zdaniem zły, za często. Raz czy dwa na miesiąc, to moje zdanie.
Odpowiedz
#3
Hide, masz rację to w nocy to by było za często, ale tak co miesiąc to w sam raz, przy okazji to zachęci graczy do grania Smile
Odpowiedz
#4
No dokładnie. Warto będzie wejść i pobić te kwadraty, może coś się na czerwono zaświeci. Smile Pomysł trafny, sprawdził się w drugiej edycji, aczkolwiek wymaga właśnie dopracowania, kiedy, w jakich godzinach, na ile czasu. Czekamy w takim razie na pozostałych graczy i administracje co myślą o tym bonusie.
Odpowiedz
#5
1-2/miesiąc brzmi sensownie, choć i bez tego topka trzepie dziennie po 5 iluzji/noków itd. XD
Odpowiedz
#6
topka trzepie chyba gruche Big Grin cos dropnie raz na tydzien to jest juz naprawdę ok ;p A co do tych bonusów to na jakies specjalne okazje mogłyby byc np. na święta jeden wieczór itp
Odpowiedz
#7
można robic takie eventy na jakieś okazje właśnie, typu event świąteczny przez 1 dzień itp itd, ale na exp, drop moim zdaniem niech zostanie taki jaki jest.
Odpowiedz
#8
Bardzo fajny pomysl Smile Tylko zeby bonus dropu znow nie byl 100% jak ostatnio haha
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#9
Bonus dropu to nie jest dobry pomysł. Natomiast jeśli chodzi o expa tu można by dać bonus ze 120%.
Odpowiedz
#10
Zgadzam się z Romusem. Gwałtowny wzrost dropu doprowadzi do hiperinflacji ;P A exp podnieść o 20-25% i będzie dobrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości