Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BITWA
#1
Brick 
Witajcie,

Może nie jestem w gildii (ze względu poziomu mojej postaci), ale mam pomysł jak zachęcić graczy do zalogowania się w większej liczbie w jednym czasie.

Walki na uz w formie pojedynków nie są zbyt satysfakcjonujące. Myślę, że większe emocje wywarłaby bitwa graczy w liczbie np. 20 na 20 na jednej planszy. Zrobić nagrodę dla członków zwycięskiej braci w formie np. milion platyny na głowę (albo nowe itemy, których nie można wydropić jak i kupić).

Zrobić zdrowy podział graczy np. taki aby suma poziomów postaci z jednej grupy była zblizona do sumy poziomów w drugiej. Zrobić mieszaną walkę, nie przejmować się pomieszaniem gildii. Na ten wyjątkowy czas zaimplementować graczom np. jeden kolor czerwony ws niebieski, żeby można było to jakoś odróżnić. Oczywiście wyznaczyć sędziego aby ogłosił werdykt.

Jak nagrody będą dobre to i gracze się pojawią w grze.

Pozdrawiam,
Alki
Odpowiedz
#2
To jest dobry pomysł, ale walka nie na UZ. Mogłaby być nowa mapa, gdzie nie potrzebne są 2 pkt. akcji, aby wejść na daną kratkę. 20 na 20? Nie ma takiej gildii co jest w niej 20 członków, ale dałeś to jako przykład, więc mogłoby być nawet te 8 vs 8. Mapa mogłaby wyglądać tak, że z obydwu stron jest jakieś wejście do komnaty gdzie można zaopatrzyć się w jedzenie itd. To jest moja wizja, a pomysł chyba był, ale i tak bardzo dobry Wink
Odpowiedz
#3
Albo taka napierdzielanka, że jak już się znajdziesz na tej mapie i padasz to czekasz 20 sekund i respisz na niej i dalej sie napierdzielasz, niech to trwa z 20 minut i druzyna ktora ma najwiecej dedow na koncie wygrywa Big Grin. bylaby jazda haha. Ok trochę żartowałem z tym postem ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości