Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drobne pomysły - przedmioty w eq
#1
Witam.

Mam pomysł, który myślę, że umiliłby troszeczkę grę, zwłaszcza zbieraczom, wędkarzom itp.

Ale nie tylko

Chodzi o to, aby nie trzeba było zdejmować broni by włożyć inną, ewentualnie wędkę, sierp itp.
To samo ze wszelkimi amuletami, pierścieniami...
Wystarczyłoby kliknąć na wolny item, aby automatycznie zamienił się ze swoim odpowiednikiem w slocie.

Przykład:

Mam założony złoty pierścień. Klikam np. na krwawy, który mam na liście wolnych itemów. Teraz mam założony krwawy, a złoty trafił do itemków. Jeden klik dla zamiany.

Drugi pomysł: grupowanie, grupowanie i jeszcze raz grupowanie!

Jeśli chodzi o eq:
Czy nie może być na ikonce porcji jedzenia (np. w jej prawym dolnym rogu) liczba oznaczająca ile mamy tych porcji - zamiast tak jak jest teraz - 20 porcji pionowo jedna za drugą.

przykład:
[Obrazek: 2pn5.jpg]

Oraz jak już wcześniej było wspomniane pogrupowane itemy na ziemi zamiast np. ryba, ryba, ryba, karp - ryba x3, karp (lub opcja "rozwiń")

A jeśli chodzi o crafting mogłoby też być tak, że w ogóle nie trzeba zakładać wędki, łopaty itp. Wystarczyłoby że są w eq. Smile

Co myślicie o tych pomysłach Smile?
Odpowiedz
#2
Dla mnie jak najbardziej za !
Odpowiedz
#3
Świetny pomysł i mam nadzieję, że zostanie to jak najszybciej wprowadzony Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#4
Również jestem za wprowadzeniem pomysłu w grę Smile
Odpowiedz
#5
owszem tak!
Odpowiedz
#6
jestem za !
Odpowiedz
#7
Bardzo dobry pomysł!
Odpowiedz
#8
Popieram, mała zmiana a duże ułatwienie Smile
Odpowiedz
#9
Karta postaci musi zostać zmieniona ze względów technicznych, więc na pewno zmiana ta zostanie wprowadzona w jej nowej odsłonie.
Jeśli chcecie możecie przedstawiać sugerowany wygląd nowej karty postaci jak i ewentualne proponowane zmiany
Odpowiedz
#10
Ogólnie można powiedzieć, że to co zaproponował Obake jest potrzebne, aby sprzęt się nie dublował. Natomiast jest mały błąd uważam, że można tylko 1 pierścień nosić. Może takie było założenie ale czy nie lepiej dwa pierścienie? Po 1 na jedną rękę?
Dodatkowo to podręczne menu, żeby można było leczeń i mikstur używać z poziomu gry Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości