Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit regeneracji
#1
Hej,

chciałbym was spytać, czy moby mają jakiś limit regeneracji?
Odpowiedz
#2
Nie
Odpowiedz
#3
ja proponuję zmniejszyć bądź wylączyć regenerację niektórych potworów np zjaw orczych Smile ponieważ one mają 50 hp, ich regeneracja jest zbyt wysoka, 4 akcjami zdejmujemy im np 20 hp, a one 15 hp zregenerują w 1 naszą akcje.. to zbytnio za wiele, co o tym myślicie?
Odpowiedz
#4
bo są to potwory dla poważnych graczy, a nie na 20 level
Odpowiedz
#5
(09-08-2013, 10:05)Asdator napisał(a): bo są to potwory dla poważnych graczy, a nie na 20 level

To poważny graczu idź na wilkołaki na plażę Smile
Odpowiedz
#6
nie sądze abym dał rade na 35 poziomie, może ty dawałeś, nie wiem nie wnikam. Rozumiem ze zgadzasz sie żeby osłabić orcze zjawy bo 25 levele tam nie dają rady? Smile
Odpowiedz
#7
Nie chodzi mi o to by osłabić je, aż do takiego stopnia, ale trzeba chyba dostosować potwory do aktualnego poziomu gry.
Odpowiedz
#8
mało jest potworów na akutalny poziom gry? bez przesady ale niektóre potwory muszą być ciężkie do zabicia
Odpowiedz
#9
Tak, ale zobacz ile potworów jest na wyższy, nie osiągalny poziom, ale jak chcesz się na 70 poziomie męczyć ze stworami pokroju wilkołaków czy herszta to już twoja decyzja Smile
Odpowiedz
#10
Na 70 poziomie takie orcze zjawy to żaden problem, o hersztach czy wilkołakach można faktycznie pomyśleć aby troche osłabić, ale czytałem że będzie możliwość rozwoju postaci po wbiciu 70 więc nie wiem jak to będzie, pozyjemy zobaczymy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości