Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lotr/Knecht
#31
Z tego co pamiętam tylko z czerwonym da się mieć ruch co 2, jednak mogę się mylić.

"bez viztehu nie oplaca sie uzywac lesnego na biegu. "
ale z vizethem już tak xD
Odpowiedz
#32
85 bazowego ataku dla knechta jak najbardziej dobre rozwiazanie Smile !
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#33
(11-14-2013, 18:11)Vissen napisał(a): 85 bazowego ataku dla knechta jak najbardziej dobre rozwiazanie Smile !

łotrzy do tego nie dopuszczą! Wink
knecht powinien być anty-łotrem najbardziej jak się da, za to łowca powinien mieć łatwo z knechtem i tak jest, problem w tym że łotr ma tak samo łatwo jak łowca..
Odpowiedz
#34
nie no bez przesady, lotr powinien miec zabijac knechta ale z pewna trudnoscia a na tym etapie gry lotr 70 + zjada knechta na cieniu na 3 hity. Ten atak bylby idealnym rozwiazaniem bo dajac 4 razy w hp jest to jedna akcja wiecej do zadania przez lotra na cieniu i knecht mialby czas na ucieczke i uleczenie sie (oczywiscie nie zawsze bo lotr moze od razu mu wbic te 4 akcje Smile ) oczywiscie niekoniecznie gracz musi wykorzystac te 4 lvl w hp, moze dac tez 4 razy w bf co daje mu 1 rane wiecej a to chyba nie duza roznica walczac z lotrem.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#35
DObrze kombinujesz Vissen

Faktycznie ze knecht mimo posiadajacego fechtu musi i tak duzo tracic na lvl w atak bo sie kiepsko expi Smile

Atak, hp , badz obrona ktoras z rzeczy powinna zostac knechtowi zwiekszona to ma byc RYCERZ Big Grin
Odpowiedz
#36
(11-14-2013, 17:25)Tach napisał(a): Bieg+leśny amulet+ vizetth (koniecznie czerwony) = 1 akcja co 2 sekundy ;- )

(11-14-2013, 17:41)Tach napisał(a): Z tego co pamiętam tylko z czerwonym da się mieć ruch co 2, jednak mogę się mylić.

"bez viztehu nie oplaca sie uzywac lesnego na biegu. "
ale z vizethem już tak xD

Dlaczego koniecznie czerwony? Z białym lub miksturą plazmy nie da się tego osiągnąć?

Co do używek, leśnego i biegu (łotr ma włączony bieg):

Knecht i łotr nie używają leśnego i używek:
Knecht ruch co 6s
Łotr ruch co 3s

Knecht i łotr używają leśnego i nie używają używek:
Knecht ruch co 5s
Łotr ruch co 3s

Knecht i łotr używają używek i nie używają leśnego:
Knecht ruch co 5s
Łotr ruch co 3s

Knecht i łotr używają leśnego i używek:
Knecht ruch co 4s
Łotr ruch co 2s

Co do expienia na knechcie, nie jest tak tragicznie jak piszecie. Grałem na knechtach i nie było wcale tak trudno expić.

Knechtem dawanie w samo bf to głupota, powinien co około 5 poziomów dawać w hp, wtedy mało kto go zabije. Na 70 poziomie jest to 28 hp, czyli 2 ciosy łotra.

Co do cienia to łotr na 70 poziomie ma go na 3-4 poziomie. Jeżeli nie uda mu się w tym czasie zabić knechta to knecht ma 240s na zabicie łotra. Zabicie knechta łotrem nie jest takie proste, musisz go dogonić, nie możesz pudłować, musisz liczyć się z tym, że knecht będzie się leczył.
Odpowiedz
#37
Grałem na wszystkich profesjach i mogę stwierdzić że knechtem ekspi się zdecydowanie najgorzej. Co do różnicy między łotrem i łowcą, to zależy od mapki i potworów.
[Obrazek: 10473133_793892093963038_6803465669045766495_n.jpg]
Odpowiedz
#38
To chyba celnosc dawales na tym knechcie jak Ci sie najgorzej expilo Wink bo mi knechtem juz na 65lv sie bardzo dobrze expilo
Odpowiedz
#39
dobra od 65... bo musisz podladowac sporo w atak zeby cos trafiac a tak jak knecht bedzie mial z 80 bazowego bedzie mu sie lepiej expilo na lvl 1-65 i pozniej tymbardziej Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#40
No ruszy wkoncu to ?

Zwiekszmy wkoncu ten bazowy atak knechtowi Smile

Chociaz Rycerzowi bardziej sie przyda dodatkowa obrona oraz Hp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości