Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronie za sp
#1
Witam.
Co myslicie o tym, aby bronie ktore byly za sp byly do nabycia za punkty honoru ? Tylko nie oczywiscie na obecnym przeliczniku honoru bo to by bylo za proste Smile Odniose sie do mojego pomyslu "HONOR ZA PRZECIWNIKA"
Honor jest bezwartosciowy a bron jest symbolem walecznosci jakby nie patrzyl Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#2
o dziwo się z Tobą zgadzam ;-)
ale punkty honoru nie zostaną zmienione
Odpowiedz
#3
no ale niech administratorzy wezma to na czysta logike Smile 37 lvl np jest w stanie zabic 40-43 nawet 46 lvl uwala bo maja wystarczajaco sily by ich takie lvle ranic. Taki 46 lvl traci wtedy 10 honoru a tak to tracilby 4 czy 5. Honor by sie dluzej zdobywalo i utrata takich 10 honoru nie byla by bolesna dla wyzszych poziomow.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#4
Za jeśli będzie zmieniony system honoru, wtedy to naprawdę będzie serwer PvP, bo nagrody w postaci najlepszych broni będą dla najlepszych wojowników
Odpowiedz
#5
warto się zastanowić nad tym pomysłem bo jest godny uwagi Wink
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#6
System honoru jest zmieniony więc miałoby to sens, a sp usunąć całkowicie Smile. Byłyby dwa główne plusy tego rozwiązania. Po pierwsze prawie każdy byłby w gildii Smile, po drugie po wydaniu punktów na item'y nadal byłby sens je stukać na bonusy, które uzyskujemy za odpowiednią ilość posiadanego honoru.
Odpowiedz
#7
pomysł okej Smile ale myślę, że dobrym rozwiązaniem jednak jest to sp... bo pomiędzy członkami różnych gildii nie ma blokady przewagi lvl, a mogłaby być chociaż 10-15lvl, ale z drugiej strony utrudniłoby to flagi
ja bym proponował zostawić system sp dla graczy, którzy nie chcą dochodzić do gildii. A itemy za sp by można było kupować też za honor, cenowo tak samo jak za sp
Odpowiedz
#8
Hm to może najprościej zrobić w świątyni bursztynowej dodatkową wymianę np. 1honor=25sp
Odpowiedz
#9
czy Twój sarkazm coś wnosi do tego tematu?
Odpowiedz
#10
To nie był sarkazm.. .być może przesadziłem z przelicznikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości