Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Party/Forum.
#1
Witam wszystkich użytkowników forum.

Chciałbym się spytać czy w ogóle jest możliwość wprowadzenia party w duelu, bo nie oszukujmy się mmo bez party to nie mmo. Myślę że można to rozwiązać jakimś najprostszym systemem. Exp dzielimy na dane osoby w party.
- Czyli kiedy w party znajdują się dwie osoby, exp dzielimy na dwie części, po równo.
Ewentualnie aby zapobiec expieniu swoich alt postaci, można byłoby założyć blokadę expa do różnicy 5lvl'i.
Jakiś bonus do doświadczenia zależna od uczestników np: 5%/7%/10%.

Wprowadzenie dla Gildii swoich działów z hasłem, tam można byłoby przenieść tematy rekrutacyjne, a członkowie zawsze mieliby tajne miejsce do pogaduszek Smile

Cały system do Party jest oczywiście do ułożenia, ja tutaj tylko rzucam pomysłem pewnie który nie raz już się na forum przewijał, ale sądzę że coś takiego na prawdę by się duelowi przydało.
Odpowiedz
#2
Pomysl party przewijal sie nie raz, opisz jak mialoby to dokladnie wygladac Twoim zdaniem
Odpowiedz
#3
System Exp'a:
- 2 osoby w party (po 50% expa +5% bonusy za bycie w party)
- 3 osoby w party (po 33% expa +7%/8% bonusu za bycie w party)
- 4 osoby w party (po 25% expa +10% bonusy za bycie w party)

Nie wiem jakie są możliwości skryptu w grze. Nie wiem czy dałoby zrobić że exp dostajemy po wszystkich mapkach czy tylko po jeden na której aktualnie się znajdujemy.

Limit lvl'owy w party:
- Myślę że najlepszą opcją byłoby 5lvl. Czyli osoba która ma 6lvl więcej będzie zbierać całego expa.
- Ewentualnie jakieś skalowanie o jeden lvl mniej to o 10% expa mniej.


Z dropem byśmy się dogadywali indywidualnie, więc tutaj raczej problemu nie ma.

Myślę że najprostszy system będzie najlepszy, ale może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły.
[Obrazek: 2duxnwj.jpg]
Odpowiedz
#4
Według mnie jest to zupełnie niepotrzebny bajer
Odpowiedz
#5
Nie, nie i jeszcze raz nie.
Odpowiedz
#6
(09-16-2013, 09:40)Drayach napisał(a): bo nie oszukujmy się mmo bez party to nie mmo.

Duel z party to nie duel Wink
Odpowiedz
#7
Popieram Renebala, Duel z party to nie Duel. Nigdy tu czegoś takiego nie było i niech tak zostanie.
Odpowiedz
#8
Teraz jest git
Odpowiedz
#9
Fajnie by było gdyby było Party ale raczej nie wejdzie ;/
Odpowiedz
#10
Jestem na nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości