Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona logowania się
#11
(09-15-2013, 00:59)Rodney napisał(a): Nawiązując do mojego tematu: czy taka ochrona na zasadzie my nie bijemy potworów, oraz one nie biją nas będzie przy przechodzeniu przez strzałki na następne mapy, czy tylko przy logowaniu?

tu nie chodzi o to zeby moby nie mogly bic po wejsciu na mape bo bylo by to bez sensu tylko o to ze po zalogowaniu nie moga uderzyc, tylko i wylacznie
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#12
Jestem za ;D
Odpowiedz
#13
Faktycznie dobry pomysł :-) ile sekund ochrony proponujecie?
Odpowiedz
#14
No aby to miało jakikolwiek sens, musi to być minimum 6 sekund aby otrzymać 1 akcję.
Odpowiedz
#15
proponuje 10 sekund zeby nie mozna bylo atakowac i byc atakowanym Smile
Odpowiedz
#16
Popieram poprzednika Smile
Odpowiedz
#17
Coś między 7-10 sekund. To faktycznie irytuje, kiedy wlogujesz się na jakąś mapę i potwory wpakują w Ciebie np. 30 obrażeń. A Ty nie możesz zrobić nic innego jak poczekać 2 minuty i tracić czas w wiosce :> Wprowadźcie jak najszybciej!
Odpowiedz
#18
Tak jak Nicarm napisał 7-10 sekund byłoby idealnym rozwiązaniem, zawsze będziemy mieli jedną akcję do ewentualnego skoku w bok Smile
[Obrazek: 2duxnwj.jpg]
Odpowiedz
#19
Hmm..
Jak nie chcesz zostać zabity przez owe potwory, to wyloguj się w bezpiecznym miejscu, zawsze tak było i moim zdaniem zostać powinno.
Widzę odrazu parę rzeczy, dzięki czemu to pomoże do nieprzepisowych zagrań, no ale to już moja koncepcja.

Osobiście jestem na Nie, zrobicie jak uważacie, tylko dobrze to przemyślcie i przetestujcie, bo wyjdzie jeden wielki ...


Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Nie, nie, nie... Zbyt dużo by było to nadużywane
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości