Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
"Jezeli gracz mimo zastosowania niskiej kary (punkt 1 i 2) celem upomnienia dalej nie wykazuje poprawy zezwala sie na przeskoczenia jednego badz dwóch punktów w skali kar za to przewinienie."

Jeżeli już tak bardzo chcesz się trzymać słów Kleona.
Odpowiedz
Chciałem mu dać szanse. Mi tam wszystko obojętne ale już mu nie będę nic zmieniał
Odpowiedz
(09-19-2013, 18:34)Siwa napisał(a): "Jezeli gracz mimo zastosowania niskiej kary (punkt 1 i 2) celem upomnienia dalej nie wykazuje poprawy zezwala sie na przeskoczenia jednego badz dwóch punktów w skali kar za to przewinienie."

Jeżeli już tak bardzo chcesz się trzymać słów Kleona.
Zauważ, że w ciągu ostatnich 4 dni dostał 2 razy za słownictwo, więc nie widać poprawy
Odpowiedz
Seyin napisał(a):Siwa napisał(a): "Jezeli gracz mimo zastosowania niskiej kary (punkt 1 i 2) celem upomnienia dalej nie wykazuje poprawy zezwala sie na przeskoczenia jednego badz dwóch punktów w skali kar za to przewinienie."

Jeżeli już tak bardzo chcesz się trzymać słów Kleona.

Zauważ, że w ciągu ostatnich 4 dni dostał 2 razy za słownictwo, więc nie widać poprawy

Dlatego mówię, że ban 6h to za mało.
Chyba nie mnie powinieneś poprawiać.
Odpowiedz
Takim to trzeba konto usuwać Big Grin
Odpowiedz
Panie Scrymegour (ActiveR ) Tak Pan tutaj się żali że Pana obrażają, nic się nie dziwię.

http://scr.hu/0faz/c00hn

Proszę jakie piękne słowa. Jesteś na czarnej liście to cierp, banici litości u mnie nie zaznają.
Odpowiedz
(09-19-2013, 23:03)Crazy napisał(a): Panie Scrymegour (ActiveR ) Tak Pan tutaj się żali że Pana obrażają, nic się nie dziwię.

http://scr.hu/0faz/c00hn

Proszę jakie piękne słowa. Jesteś na czarnej liście to cierp, banici litości u mnie nie zaznają.

ileż można... Reneash i Iridius mnie nawet nie tknęli Smile
Odpowiedz
Scrym Twoje wyzwiska w strone Straznikow nie beda tolerowane i nie wypisuj durnych postow na forum jaki jestes poszkodowany i jak kazdy sie na Tobie wyzywa bo sie odwdzieczasz tym samym ! Skoncz juz ze swoimi gorzkimi zalami w tym watku, bo to tylko niepotrzebny spam, a za screena ktorego wyslal Crazy gdzie go obrazac dostajesz bana na 3 dni poniewaz to nie pierwsze Twoje takie zachowanie !
Odpowiedz
a co w moim napisaniu było wulgarnego? o0 3/4 słów było wygwiazdkowane
Odpowiedz
(09-20-2013, 00:12)Scrym napisał(a): a co w moim napisaniu było wulgarnego? o0 3/4 słów było wygwiazdkowane

o 1/4 za mało Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości